STRATEGIE W BIZNESIE część 25. Joanna Przybylska

przez Maciej Maciejewski
1260 odsłony

„Nigdy nie podążaj za trendami, a wyznaczaj je. Dzisiaj, aby odnieść w życiu sukces, trzeba zmienić swój mindset z etatowca na przedsiębiorcę. Trzeba zmienić swoją mentalność i podejście do całego świata. Człowiek przedsiębiorczy nigdy nie poddaje się ani po pierwszej, ani po piątej porażce. Zawsze szuka sposobu, aby coś zadziałało” – powiedziała Joanna Przybylska.

„Odpowiedni charakter, zachowania, takie przedsiębiorcze podejście do życia dobrze kształtuje działalność w systemie marketing sieciowy. Ten biznes pozwala ludziom każdego dnia utrzymywać kreatywność na najwyższym poziomie. Ja przeznaczam na budowanie swojego projektu MLM tylko kilka godzin dziennie, jednocześnie prowadząc firmę tradycyjną. To wystarczy – oczywiście przy odpowiedniej konsekwencji i systematyczności – aby odnosić bardzo dobre rezultaty” – dodała nasza rozmówczyni.

Joanna Przybylska. Od 10 lat związana z branżą modową oraz beauty. Praktyk biznesu od ponad 2 lat dynamicznie rozwijająca się w branży network marketing i sprzedaż bezpośrednia. Jej największą wadą i zaletą są perfekcjonizm oraz profesjonalizm. To firma MLM, z którą współpracuje, przekonała ją do potraktowania całego sektora i systemu jako poważnego partnera biznesowego.

W poniedziałek 10 października 2022 roku Joanna Przybylska była gościem Dariusza Hampla w jego autorskim tygodniku STRATEGIE W BIZNESIE. Poważna bizneswoman, poważny biznes, poważna rozmowa. Zapraszam na nasz fanpejdż:

STRATEGIE W BIZNESIE część 25. Joanna Przybylska

Mogą Cię również zainteresować