STRATEGIE W BIZNESIE część 26. Magdalena Olstowska

przez Maciej Maciejewski
1372 odsłony

„Dlaczego odeszłam z korporacji? Bo miałam dość niewolnictwa i upokorzeń. Byłam rozczarowana i czułam się oszukana. Za to w network marketingu szybko pokochałam wolną przedsiębiorczość. Tutaj wreszcie faktycznie mogę być matką, żoną i mieć jeszcze czas dla siebie” – powiedziała Magdalena Olstowska.

„Do tego wszystkiego trzeba koniecznie dodać wspaniałe życie towarzyskie. Każdego dnia poznaję mnóstwo fantastycznych osób, a przecież w systemie MLM płacą nam za to, że poznajemy nowych ludzi. Czego chcieć więcej?” – dodała nasza interlokutorka.

Mówi o sobie, że została „ulepiona przez korporację”. Przez dekadę z sukcesem wspierała międzynarodowe, rozpoznawalne marki w budowaniu strategii rekrutacyjnych. Absolwentka kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Liderka w biznesie marketing sieciowy, trener sprzedaży, specjalistka i strateg HR. Obecnie buduje zwycięskie, międzynarodowe zespoły, wykorzystując możliwości XXI wieku – social media czy trend work-life integration.

Zwolenniczka edukacji po wyniki: jej mentorami są Brian Tracy, Anthony Robbins, Frazer Brookes, Kamila Rowińska. Prywatnie spełniona mama dwóch nastolatek i żona. Zawodowo – pełnoetatowa networkerka.

Magdalena Olstowska kilka dni temu była gościem Dariusz Hampla w jego autorskim tygodniku STRATEGIE W BIZNESIE. Niesamowita, pełna energii i inteligentnej przedsiębiorczości kobieta. Zapraszam na fanpejdż Network Magazynu. Cała rozmowa znajduje się w tym miejscu:

STRATEGIE W BIZNESIE część 26. Magdalena Olstowska

Mogą Cię również zainteresować