STRATEGIE W BIZNESIE część 31. Marcin Sawicki

przez Maciej Maciejewski
2963 odsłony

Bo facetowi trzeba pokazać cyferki. „Dla mnie network marketing jest biznesem. To działalność przejrzysta i niezwykle policzalna. To sprawia, że w kwestii zarabiania pieniędzy MLM jest systemem idealnym. Moje zarobki są wprost proporcjonalne do tego, ile z siebie dam i co konkretnego zrobię. To bardzo uczciwe” – twierdzi gość tygodnika STRATEGIE W BIZNESIE.

Życie trzeba brać pełnymi garściami, a swój los kuć osobiście na gorąco tak samo, jak sprawny kowal wytwarzający piękne wyroby ze stali.

„Zacząłem działać w biznesie MLM bo zobaczyłem w nim niesamowite możliwości i duży rozmach. Słuchałem ludzi, którzy odnieśli tutaj sukces i zaczęło do mnie docierać, że przecież ja mogę zrobić to samo. Jaki problem? Jeśli oni odnoszą sukcesy, to co stoi na przeszkodzie, żeby to samo zrobić w Polsce? Nic. Trzeba to zrobić bez względu na fakt, ile to zajmie czasu.

W pewnym wieku warto zrobić rachunek sumienia i sprawdzić, zobaczyć, jak i gdzie nam ucieka czas. I stwierdzić, gdzie oraz w co się go chce lokować. Bo w pewnym momencie życia czas szybko ucieka nam między palcami, a człowiek jest tu, gdzie jest. Totalnie nie w tym miejscu, w którym chciałby być” – powiedział rozmówca Dariusza Hampla.

Marcin Sawicki. Ojciec 3 dzieci, trener, instruktor sportu, nauczyciel. Sprawny przedsiębiorca od czasu studiów. Z branżą sprzedaż bezpośrednia i network marketing związany od 3 lat. Sprawdź co zainspirowało go do działania właśnie w tym modelu zarabiania pieniędzy. Link poniżej. Zapraszam.

STRATEGIE W BIZNESIE część 31. Marcin Sawicki

Mogą Cię również zainteresować