STRATEGIE W BIZNESIE część 32. Monika Grzesiek

przez Maciej Maciejewski
2763 odsłony

„W network marketingu szukałam pieniędzy. Oczywiście urzekł mnie produkt, ludzie, atmosfera, ale najbardziej zachwyciła mnie sprawiedliwość systemu wynagrodzeń. To jest dla mnie coś niesamowitego” – wspomina rozmówczyni Dariusza Hampla w tygodniku STRATEGIE W BIZNESIE.

„Później systematycznie odkrywałam wiele innych, cennych atrybutów marketingu sieciowego. Ważna jest dla mnie spójność z firmą, którą osiągnęliśmy dzięki wysokim standardom etycznym i moralnym czy prorodzinności. Dzięki takim rzeczom z łatwością mogę polecać tę działalność innym ludziom, bo wiem, że daję im coś naprawdę wartościowego” – powiedziała Monika Grzesiek.

Jej motto życiowe brzmi: „Zbuduj człowieka, a on zbuduje zespół”. Dyrektor w polskiej firmie działającej w systemie MLM. Długo szukała swojej drogi kończąc różne szkoły i kursy. Gdy 15 lat temu trafiła na network maketing zachwyciła się sprawiedliwością tego systemu i jego możliwościami.

Dziś z pasją buduje w tym biznesie zwycięskie zespoły. Prywatnie szczęśliwa żona jeszcze szczęśliwszego męża oraz matka dorosłej dwójki dzieci. U boku męża – pastora, już od 30 lat zaangażowana w bardzo ciekawą działalność misyjną.

Na temat branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM) rozmawialiśmy poważnie z Moniką Grzesiek na fanpejdżu Network Magazynu. Cały wywiad można teraz wysłuchać klikając w poniższy link. Zapraszam.

STRATEGIE W BIZNESIE część 32. Monika Grzesiek

Mogą Cię również zainteresować