STRATEGIE W BIZNESIE część 6. Paulina Dudek

przez Maciej Maciejewski
1116 odsłony

„Uwielbiam obserwować, jak wiele kobiet w network marketingu osiąga wolność. Jak stają się samowystarczalne nie tylko w kwestiach finansowych, ale za pomocą profesjonalnego rozwoju osobistego również w wymiarze duchowym. To jest cudowne zjawisko. Biznes MLM daje mi niesamowitą satysfakcję z patrzenia na ludzi, którzy mogą wzrastać i realizować swoje marzenia”.

Paulina Dudek. Kobieta kilku zawodów – technik weterynarii, hodowczyni koni, naturoterapeutka, doula, instruktorka szkoły rodzenia, ale przede wszystkim, aktualnie kobieta przed 40, która spełnia się zawodowo tworząc swój biznes w systemie network marketing (MLM).

Na co dzień wykorzystuje swoje talenty, aby wspierać ludzi w rozwoju i efektywnym budowaniu biznesu. Tych, którzy pragną wziąć życie w swoje ręce. Przedstawia life style, którym żyje, a który związany jest z naturą i olejkami eterycznymi. Bezustannie czyni dobro.

Swoją zawodową przestrzeń realizuje we współpracy z firmą MLM tworząc prywatną markę osobistą Esencja Rozwoju. Szczęśliwa narzeczona, mama 3 dzieci spodziewająca się potomka czwartego. Kilka tygodni temu spełniła swoje marzenie i wraz z rodziną przeprowadziła się na jedną z hiszpańskich wysp, gdzie z powodzeniem tworzy swój biznes.

Jej mottem życiowym jest hasło: „Energia podąża za uwagą” i dlatego bardzo duże znaczenie ma dla niej rola odpowiedniego mindsetu, który ma człowieka prowadzić do spełnienia. Tydzień temu Paulina Dudek była gościem Dariusza Hampla w programie STRATEGIE W BIZNESIE. Zapraszam na fanpejdż Network Magazynu. To rozmowa wielce ciekawa, sympatyczna, a przede wszystkim niesamowicie inspirująca, motywująca i edukacyjna:

STRATEGIE W BIZNESIE część 6. Paulina Dudek

Mogą Cię również zainteresować