Struktura partnerska i zaplecze produkcyjno-laboratoryjne firmy INNUBIO zostały przyłączone do DuoLife SA

przez Maciej Maciejewski
3987 odsłony

Firma DuoLife SA z podkrakowskich Więckowic sukcesywnie kontynuuje swój marsz w stronę osiągnięcia statusu lidera w branży DS/MLM na rynku polskim i umocnienia swojej pozycji na rynkach zagranicznych. Ostatnim ruchem zrealizowanym przez współwłaścicieli spółki jest przyłączenie do struktury DuoLife struktury partnerskiej i zaplecza produkcyjno-laboratoryjnego firmy INNUBIO, która zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów konopnych.

DuoLife & Innubio

Integracja kolejnych struktur partnerskich (w październiku 2021 roku DuoLife SA przejęła struktury firmy Perfect Coll – przyp. red.) to element sprzyjający realizacji długofalowej strategii obranej przez zarząd spółki, która zakłada stałe wzmacnianie pozycji zarówno w kraju, jak i w przestrzeni globalnej.

– Dostrzegając olbrzymi potencjał branży produktów konopnych, dokonaliśmy integracji naszych struktur ze strukturami INNUBIO. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu nasza organizacja MLM będzie rozwijać się jeszcze szybciej, a nasza społeczność i wszyscy partnerzy zyskają dostęp do wzbogaconego pakietu korzyści. Rynek produktów konopnych nie tylko w Polsce rośnie w błyskawicznym tempie, a my chcemy stać się jego istotną częścią i działać w oparciu o najwyższe standardy oraz wartości, którym hołdujemy. Już niedługo w naszej ofercie pojawią się produkty najbardziej docenione przez klientów na świecie ze względu na ich jakość i zastosowanie – powiedział nam Bartosz Królikowski, współzałożyciel i prezes zarządu DuoLife SA.

Działająca w branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM) firma DuoLife SA, która powstała z inicjatywy Bartosza Królikowskiego, Łukasza Godynia, Norberta Janeczka i Piotra Pacygi, prężnie rozwija się na rynku od 2013 roku i oferuje suplementy diety, kosmetyki oraz żywność funkcjonalną. W krótkim czasie zbudowała społeczność liczącą prawie 200 000 osób, a dzięki sprawnemu zarządzaniu i wyczuciu biznesowemu kadry zarządzającej stale poprawia swoją pozycję w sektorze DS/MLM, rozszerzając zakres prowadzonej działalności nie tylko w Polsce, ale w wielu krajach świata.

Mogą Cię również zainteresować