Sukces w biznesie. Od czego on tak naprawdę zależy?

przez Piotr Hoffmann

14 grudnia br. w Rzeszowie będziemy gościć trzech znakomitych przedsiębiorców na konferencji „SUKCES W BIZNESIE – od czego on tak naprawdę zależy”. Szykuje się niesamowita dawka energii, wiedzy, doświadczenia, profesjonalnych wskazówek i rad…

Rad w jaki sposób osiągnąć sukces w biznesie. Niezależnie od branży, w której się działa. Jednym z mówców będzie prof. Andrzej Blikle, którego nie trzeba przedstawiać. Mówi się o nim profesor matematyki, który sprzedaje najsłynniejsze pączki w Polsce. Ten człowiek to niesamowite doświadczenie i wiedza, szczególnie w zakresie Total Quality Management (inaczej: kompleksowe zarządzanie jakością), którą wdrożył w swojej firmie już w 1997 r. Za zaangażowanie w program zarządzania kompleksową jakością firma A.Blikle została w 2008 r. odznaczona przez Komitet Nauk Organizacji i Zarządzania PAN medalem im. Tadeusza Kotarbińskiego. Dwa lata później (2010 r.) firma A.Blikle otrzymała „Wyróżnienie Specjalne „A.Blikle – Kwitnąca Marka Rodzinna”.

Historia Andrzeja Blikle to również jeden z 20 sukcesów gospodarczych w Polsce w latach 1990-2010, o których pisze w swojej książce jeden z najbogatszych polaków Leszek Czarnecki („Biznes po prostu”). O wyborze tych sukcesów gospodarczych mówi tak: „Pragnąłem pokazać przykłady wielkich osobowości, które ciężką pracą, kreatywnością i pełnym pasji zaangażowaniem potrafiły osiągnąć niezwykły sukces.”

ReklamaReklama

Na konferencji będziemy gościć także jednego z czołowych polskich sprzedawców w branży MLM – laureata prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards (Profesjonalny Sprzedawca Roku) w kategorii Menedżer Branży MLM – Pawła Lenara. Swoim zaangażowaniem, ambicją i profesjonalizmem, wraz z żoną i swoimi partnerami, w krótkim czasie stworzył wielotysięczną, sprawnie funkcjonującą strukturę MLM, rozwijającą się w Polsce oraz kilku krajach w Europie i na świecie. Współpracuje z polską firmą marketingu wielopoziomowego FM GROUP, gdzie znajduje się na jednej z najwyższych pozycji w planie marketingowym. Jest autorem kilku książek, specjalizuje się w tematyce związanej ze sztuką prezentacji. Na spotkaniu podzieli się z nami swoją receptą na sukces. Udzieli cennych wskazówek i rad.

ReklamaReklama

Natomiast Jakub Bączek to mistrz animacji czasu wolnego na skalę nie tylko polską czy europejską, ale już świata. Był animatorem w takich miejscach jak Majorka, Szwajcaria, Niemcy, Kreta, Tunezja, Zakynthos, Turcja czy Jamajka. Współpracował z takimi markami, jak TVN, Radio Zet czy Neckermann Polska. Członek Stowarzyszenia Branży Eventowej i EventManagers Club. Zajmuje się psychologią i animacją. Na jego zajęcia zjeżdżają się kursanci ze wszystkich zakątków kontynentu, a jego książki rozchodzą się w błyskawicznym tempie („Animacja czasu wolnego” doczekała się już 5 wydania).

Wykłada na uczelniach, doradza firmom turystycznym, publikuje w takich czasopismach jak: „Hotelarz”, „Rynek Turystyczny” czy „Psychologia Biznesu”. Swoje szkolenia prowadzi z pasją i zaangażowaniem. Oprócz wiedzy i doświadczenia przekazuje swoim kursantom sporo energii i inspiracji do samodzielnej pracy. W wywiadzie dla „Dziennika Turystycznego” Jakub Bączek tak mówi o swojej firmie:

„Stageman jest bardzo dynamiczną firmą. Faktycznie, co kilka tygodni ogłaszamy nasze nowe kroki lub zakończenie dużych projektów. Spółka z o.o. daje nam większą możliwość kontroli finansów i otwiera potencjał na pozyskanie nowych partnerów biznesowych. Zmiana ta oznacza, że Stageman jest gotowy do rozwoju na całą Europę i że jesteśmy już na takim etapie, że firma ma sprawdzone i opracowane know-how, które jest interesujące dla coraz większej liczby potencjalnych kandydatów na franczyzobiorców. Rozwój na kolejne kraje jest bardziej kwestią najbliższych miesięcy niż lat…”

Andrzej Blikle, Paweł Lenar i Jakub Bączek to niesamowita mieszanka sukcesów, doświadczenia, wiedzy, energii i ambicji, które zostaną nam przekazane podczas spotkania 14 grudnia, na które wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Będziemy zaszczyceni, Drogi Czytelniku, móc Cię gościć na tej konferencji. Specjalnie dla Czytelników „Network Magazynu” mamy specjalny kod promocyjny NETWORKMAGAZYN. Po wpisaniu go podczas zakupu biletu ceny za bilety standard i general zostaną obniżone o 10 zł (tj. do 50 zł i 79 zł z lunchem). Więcej informacji w tym miejscu: www.successlearning.pl.

Mogą Cię również zainteresować