Świat książek mieszczący się w kieszeni

przez Marek Wyrzychowski
420 odsłony

Firma Prestigio zaprezentowała czytnik e-booków Prestigio Reader PER3162BN – nieodłączne wyposażenie każdego nowoczesnego i praktycznego miłośnika książek.


Innowacyjny czytnik Prestigio Reader PER3162BN to urządzenie stworzone, aby uprzyjemnić i ułatwić życie każdemu bibliofilowi, który potrafi korzystać ze zdobyczy najnowszych technologii. Wysokiej jakości wyświetlacz E Ink, zapewnia dużą przejrzystość i wygodę podczas czytania nawet przy bardzo jasnym oświetleniu. Czytnik zadowoli wszystkich, którzy cenią sobie komfort i mobilność – niezwykła lekkość oraz smukły design urządzenia sprawiają, że sprawdza się jako przenośny sprzęt i doskonale nadaje do użytkowania poza domem. Dzięki temu każdy zapalony czytelnik ma swobodny dostęp do ulubionych książek, gdziekolwiek jest i o każdej porze, bez potrzeby obładowywania się zbędnym ciężarem.

Czytnik wyposażony jest w pamięć o pojemności 2GB, jednakże dla prawdziwych książkowych maniaków istnieje możliwość zainstalowania dodatkowej karty pamięci o pojemności 32GB. Ponadto sprzęt nadaje się do przechowywania plików muzycznych i może służyć jako odtwarzacz audio – dla wszystkich tych, którzy lekturę lubią sobie urozmaicić dobrą muzyką. W zestawie razem z czytnikiem znajdują się słuchawki oraz pokrowiec, zapewniający niezbędną w przypadku urządzenia przenośnego ochronę.
Dodatkowym atutem czytnika Prestigio jest specjalny system oszczędzania energii, który wydłuża czas działania baterii, a w związku z tym podnosi jakość pracy urządzenia i komfort użytkownika. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy czytnik Prestigio to niezawodny sposób, aby zawsze mieć przy sobie ulubione książki i cieszyć się ich lekturą w dowolnej chwili.

Mogą Cię również zainteresować