Świąteczny konkurs „Network Magazynu”

przez Piotr Hoffmann

Dziś zrobimy – nieco inny niż zwykle – świąteczny konkurs „Network Magazynu”. Będzie to jak zawsze poetycki konkurs rymowany ale tym razem w trybie wiązanym o charakterze „coś za coś”. Taka sytuacja. Do rozdania mamy cztery sztuki nowego Kolagenu Natywnego Pure…

Co trzeba zrobić aby dostać od nas Kolagen Natywny Pure o wartości 187,00 zł ufundowany przez polską firmę MLM o znanej skąd inąd nazwie Colway i kreatywnie zadbać o swoją cerę? Tak, aby odnowić i zrewitalizować swoją skórę? Trzeba zrobić dwa bardzo proste kroki:

1) Kupić najnowszy, najlepszy w historii naszego wydawnictwa, numer „Network Magazynu”. Kupić go można tutaj: www.leadershop.pl

2) Skonstruować i napisać pod tym artykułem (lub przesłać na adres [email protected]) krótki wierszyk rymowany. Tylko naprawdę krótki! Ale muszą się w nim koniecznie znaleźć trzy wyrazy – święta, uroda oraz Colway. To jest bardzo ważny wymóg.

Konkurs trwa do 1 stycznia 2015 roku. Następnego dnia kapituła sędziowska czyli nasza redakcja zapozna się ze wszystkimi propozycjami i jak zwykle, w sposób nader dyktatorski, wybierze czterech zwycięzców, którzy otrzymają  Kolagen Natywny Pure o wartości 187,00 zł każdy. Nagrodę otrzymają tylko te cztery dzieła, których właściciele zakupili nowy numer "Network Magazynu". Do konkursu zaliczają się również periodyki NM 34 zakupione w naszym e-sklepie wcześniej, przed ogłoszeniem konkursu. Do dzieła!

Więcej informacji o nagrodach znajdziesz tutaj: http://www.colway.net.pl/product/native-collagen/

Mogą Cię również zainteresować