Święty Mikołaj w biznesie MLM? Firma MONAT już robi prezenty dla potrzebujących rodzin

przez Maciej Maciejewski
1111 odsłony

MONAT Gratitude to filantropijna organizacja network marketingowej firmy MONAT. Kilka dni temu fundacja była gospodarzem czwartego dorocznego wydarzenia o nazwie Feast with Gratitude, dzięki czemu we współpracy z organizacjami charytatywnymi Farm Share i Neighbors 4 Neighbors pomoc uzyskało wiele ubogich rodzin.

Pod okiem MONAT Gratitude dostarczono zdrową żywność i podstawowe artykuły gospodarstwa domowego 2000 rodzin z południowej Florydy (USA) fundując w sumie ok. 80 000 funtów żywności i ponad 200 000 USD w podstawowych artykułach dla gospodarstw domowych.

– Naszym nadrzędnym celem jest, aby nikt nie był głodny. Niestety wiemy, że w okresie świątecznym co roku miliony ludzi nie mają co jeść. Akcja „Uczta z wdzięcznością” była wspaniałą okazją do tego, aby dotknąć lokalnej społeczności i pomóc ubogim jednostkom podczas tego strasznego kryzysu związanego z brakiem bezpieczeństwa żywnościowego. Farm Share jest częścią południowej Florydy, gdzie prowadzimy szeroko zakrojone działania informacyjne i jesteśmy zaangażowani w kontynuowanie naszych znaczących wysiłków, aby upewnić się, że żadna żywność nie zostanie zmarnowana, a produkty są łatwo dostępna dla każdej potrzebującej osoby – powiedział Stephen R. Shelley, prezes i dyrektor generalny w Farm Share.

„Uczta z wdzięcznością” stała się jednym z najważniejszych wydarzeń biznesu MONAT, urzeczywistniając misję organizacji, która ma wpływ na dzieci i rodziny w potrzebie. – To zawsze zaszczyt i przywilej służyć społeczności Południowej Florydy podczas „Uczty z Wdzięcznością”. Pomoc lokalnym rodzinom w potrzebie jest częścią naszej akcji i misji w MONAT Gratitude. Planujemy nadal rozszerzać nasz zasięg w lokalnych społecznościach i działać tutaj, aby w razie potrzeby służyć pomocą – powiedział Lu Urdaneta, dyrektor generalny w MONAT Gratitude.

Więcej cennych informacji o tym unikatowym network marketingu można znaleźć w artykule zatytułowanym „Magdalena Bujko-Narain: MONAT. Tak oto powstał biznes MLM moich marzeń!”

 

Mogą Cię również zainteresować