Synergy Polska. Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski

„Kto nic nie robi niczego nie zrobi, a kto odchodzi za szybko donikąd nie dojdzie”. Któż jest autorem tego znanego w biznesie sloganu? Dowiesz się po obejrzeniu wywiadu, który przeprowadziłem niedawno z dwoma współpracownikami firmy Synergy Polska. Robert Buszta i Sławomir Śliwiński obecnie są w tym biznesie na pozycji team leader.

Wielu znawców i top liderów network marketingu, którzy zanotowali prawdziwy sukces uważa, że aby w ciągu kilku lat pracy zbudować stabilny biznes generujący dobre dochody, trzeba najpierw mieć w ręku kilka niezbędnych ku temu atrybutów. Dobra firma, świetny produkt, inteligentny plan marketingowy, chęci do pracy, znajomych na starcie i przede wszystkim SYSTEM. Zobacz co mają na ten temat do powiedzenia liderzy z działającej w systemie MLM firmy Synergy:    

Robert Buszta to trener, coach i doradca biznesu. Absolwent socjologii i psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Prelegent licznych konferencji i seminariów. Obecnie wykłada w Katedrze Teorii Zarządzania na SGH na dwóch kierunkach – zarządzanie sprzedażą i coaching. Od 1988 roku popularyzator technik pracy umysłowej (szybkie uczenie się: reguły treningu pamięci, technik notowania, zasady nauki szybkiego czytania i efektywnego studiowania) opartych o koncepcje angielskiego psychologa Tonego Buzana, w tym szczególnie programu „Use Your Head” (Rusz Głową). Założyciel jedynej w Polsce Akademii Szybkiego Czytania (1996). Inicjator i organizator Mistrzostw Polski w Szybkim Czytaniu (8 edycji). Wprowadził na rynek Polski Brian Tracy International. Założyciel i dyrektor Instytutu Metod Edukacji IMPULS. Od 1988 roku przeszkolił ok. 400 000 osób. Prowadził projekty dla ponad 5000 firm, w tym coaching dla ponad 3000 osób. Jego pasją są podróże, nurkowanie i bieganie.

ReklamaReklama

Sławomir Śliwiński jest absolwentem jednej z renomowanych uczelni w byłej Republice Federalne Niemiec. Zdobył wykształcenie w branży finansowej, poparte wieloletnią pracą w charakterze doradcy majątkowego. W Polsce prowadził kilka spółek prawa handlowego. Uczestniczył w realizacji kilkudziesięciu projektów szkoleniowych. Jest konsultantem biznesu, trenerem rozwoju osobistego i licencjonowanym coachem. W system MLM jest zaangażowany od kilku lat.

ReklamaReklama

Mogą Cię również zainteresować