Synergy Polska: Start w Nowy Rok 2014

przez Piotr Hoffmann

Dystrybutorzy współpracujący z firmą Synergy WorldWide zaczęli nowy rok porządną edukacją i motywacją oraz dobrą zabawą. Ich lutowy Kick Off, który odbył się w warszawskim hotelu SoundGarden, nazywał się „Start w Nowy Rok 2014”.

ee

Wydarzenie „Start w Nowy Rok 2014” zorganizowane przez działającą w systemie MLM firmę Synergy WorldWide, odbyło się w warszawskim hotelu SoundGarden w dniach 8-9 luty 2014 roku. Salę konferencyjną po brzegi wypełnili menedżerowie – goście z kraju i zagranicy.

Pierwszego dnia mówcy poruszyli tematykę biznesową, skupiając się w szczególności na zagadnieniach związanych z pracą zespołową. Taki charakter miały prelekcje dwóch Amerykanów – Paula Blada, presidential executive i Barta Woodcooka, pearl executive. LaMar Wiscombe, dyrektor ds. programów globalnych w Synergy WorldWide przyleciał z centrali znajdującej się w USA, aby mówić o dobrej jakości produktów oferowanych przez firmę.

ReklamaReklama

– Świętowaliśmy sukcesy naszych ludzi. Ostatnie, najwyższe awanse do rangi team leader otrzymali Robert Buszta, Sławomir Śliwiński i Bogusław Janicki, a najwyższą rangę w Polsce – team manager, zdobyli Aldona i Michał Mosiejko. Spotkanie było świetną okazją do przedstawienia Andrzeja Suprona – pierwszej gwiazdy sportu w Synergy Polska – powiedział nam Radosław Baszyński, dyrektor generalny Synergy Polska i Czechy.

Gościem sobotniego szkolenia, który uświetnił całe wydarzenie, była wschodząca gwiazda polskiej estrady, zwyciężczyni międzynarodowego festiwalu VENA i laureatka TOP TRENDY – Monika Urlik. Ta wokalistka zdobyła wiele nagród na najróżniejszych festiwalach i konkursach piosenki, jednak szersza publiczność poznała ją dopiero przy okazji występu w muzycznym talent show „The Voice Of Poland”.  Trzeba przyznać, że dla Synergy dała naprawdę niezły pokaz umiejętności wokalnych.  

ReklamaReklama

Po sporej dawce edukacji wszyscy dystrybutorzy bawili się do północy na parkiecie. Tancerze z teatru Roma w Warszawie zaprezentowali pokaz salsy, a następnie przeprowadzili lekcję tego tańca dla uczestników wydarzenia. Niedziela minęła pod znakiem całodniowego szkolenia, które zaczęło się o 10:00 rano. Tym razem prelegenci skupili się na działaniu produktów i na przekazaniu cennych wskazówek dotyczących prowadzenia biznesu MLM w taki sposób, aby odnieść sukces i cieszyć się wysokimi prowizjami. LaMar Wiscombe zajął się tematyką produktową, a Paul Blad i Bart Woodcook, jako doświadczeni marketingowcy, poprowadzili szkolenie biznesowe.

Kolejnym, bardzo ważnym wydarzeniem dla biznesu Synergy, będą obchody I rocznicy jego funkcjonowania w Polsce, które odbędą się w dniach 7-8 czerwca 2014 w Warszawie. Gościem specjalnym będzie tam założyciel i CEO firmy – Dan Higginson

Mogą Cię również zainteresować