Synergy WorldWide. Rozmowy o dobrym biznesie cz. 3

przez Maciej Maciejewski
1072 odsłony

Działająca w systemie MLM firma Synergy jest świetnym przykładem przedsięwzięcia biznesowego, które do polski wchodzi profesjonalnie i z klasą. Natomiast współpracujący z nią Polacy, ich wiedza i postawa… wszystko powinno być wzorcem dla networkerów z każdej innej firmy.

Oto trzeci z serii wywiadów, jakie zrobiliśmy podczas Wielkiego Otwarcia Synergy WorldWide Polska w Serocku (czerwiec 2013). Pierwszy wywiad – świetny materiał edukacyjny, bo naszymi rozmówcami byli ludzie, którzy zrobili coś naprawdę ciekawego, a bijąca od nich energia, charyzma, potencjał i przede wszystkim ich historie, dla innych powinny być wzorem do naśladowania bez względu na to, w jakiej działacie firmie – znajduje się w tym miejscu. Rozmawialiśmy w nim z Markiem Amroszem oraz Michałem i Aldoną Mosiejko. Drugi film, w którym naszymi rozmówcami są  Dan Higginson – założyciel, dyrektor generalny oraz Lynda Hammons – wiceprezes ds. jakości w Synergy WorldWide, obejrzeć można tutaj.

ReklamaReklama

Teraz kolej na część ostatnią tej biznesowej trylogii MLM na łamach jedynego w Polsce, niezależnego pisma na temat tej wspaniałej branży. Tym razem w krzyżowy ogień pytań udało nam się wziąć osoby, które odniosły w tym biznesie wielki sukces i otrzymują bardzo wysokie prowizje. Rozmawiamy z Dianne Leavitt – double presidential executive oraz z Williamem Martinem – presidential executive w Synergy WorldWide:

Mogą Cię również zainteresować