SYSTEM DOMURADA. Rozmowy Kontrolowane

przez Maciej Maciejewsk

Co zrobić, aby Twój network marketingowy biznes wskoczył na wyższy poziom przedsiębiorczości? Jakie wdrożyć działania i zasady pracy, żeby Twoje struktury MLM zaczęły dynamiczny rozwój oraz kumulowały większe obroty? Najpierw posłuchaj tego faceta. On wie, co w trawie piszczy…

Piotr Domurad & Maciej MaciejewskiPiotr Domurad & Maciej Maciejewski

„Przestań sprzedawać. Pozwól klientom kupować od Ciebie” – oto motto, hasło przewodnie specjalnego programu szkoleniowo-konsultingowego czyli całego systemu rozwoju biznesowego, opracowanego dla firm sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego przez Piotra Domurada.

System Domurada to przede wszystkim warsztaty, na których wdraża się tzw. Program IZA czyli Inspiracja, Zrozumienie, Akcja. To trzy systemowe rozwiązania dla Twoich największych wyzwań w Twoim biznesie.

1. Przestań sprzedawać! Pozwól Klientom kupować od Ciebie!

2. Akcelerator Biznesu – system i forum ultra efektywnego myślenia i działania w biznesie.

3. Zaloguj się do energii Twojego potencjału! System sztuki rozwoju i samorealizacji.

Piotr Domurad to znany strateg i trener sukcesu, specjalista o międzynarodowym doświadczeniu, uczeń i współpracownik takich sław jak Anthony Robbins (Success Recourcess), który już w 1997 roku miał w telewizji publicznej swój autorski program o sukcesie i motywacji. Posłuchaj tego faceta. Zobacz co ma do zaproponowania. Bo to unikalna wiedza poparta konkretnymi wynikami:

Firmy oraz struktury zainteresowane zanotowaniem wszelkich wzrostów poprzez współpracę z Piotrem Domuradem odpowiedni kontakt znajdą na stronie: www.domurad.com

Mogą Cię również zainteresować