Szkolenie K-Link Poland w Krakowie

przez Maciej Maciejewski

25 lutego 2011 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomem w Krakowie (Hotel Europejski), gdzie odbyło się biznesowe szkolenie dla menedżerów współpracujących z firmą K-Link Poland.

Polacy budujący swój biznes MLM z firmą K-Link już po raz drugi gościli na swoim seminarium doradcę biznesowego z koncernu K-Link International – Shapiarudina Abu Hassana. Specjalnie na tą okazję przylecieli również do Polski – Jessie Nazareno z Norwegii oraz Muhammad Bin Jaafar z Malezji.

Ekipa z K-Link Poland
Ekipa z K-Link Poland

Celem szkolenia „K-LINK BUSINESS – Kultura Szkoleń” było przekazanie bezcennych wskazówek dotyczących wprowadzenia w swój biznes MLM nowych zasad, możliwości i pomysłów. W tym dniu osobiście i szczególnie zainteresowała mnie postać charyzmatycznego Muhammada Bin Jaafara. Pewnie nie uwierzycie, ale widziałem na to dowody – jegomość zbudował w swoim marketingu sieciowym strukturę liczącą – UWAGA! – 3 000 000 osób!!! Czapki z głów panie i panowie. Więc z wielką przyjemnością uścisnąłem temu człowiekowi dłoń i bardzo, bardzo pogratulowałem takiego wyniku.

Podczas oglądania reportażu zwróćcie proszę szczególną uwagę na fragment, gdzie Shapiarudin Abu Hassan mówi o zarobkach w MLM i jak są one uzależnione od znajomości planu marketingowego oraz od działania w konkretnym, wypracowanym i sprawdzonym przez innych systemie. Prelegent, aby nie być gołosłownym, pokazuje słuchaczom trzy oryginalne faktury z zarobkami, jakie otrzymały ostatnio z K-Link trzy różne osoby, będące jednak na tych samych, wysokich pozycjach. Zobaczcie, jak różne mogą być Wasze zarobki w zależności od zrozumienia idei network marketingu.

A laicy i sceptycy mogą na własne oczy ujrzeć, jak mają się naprawdę ich naiwne i śmieszne teorie o tym, że w MLM nie da się zarabiać tudzież o tym, że najwięcej zarabiają tylko ci na samej górze…

Mogą Cię również zainteresować