Szkolenie Automobile Expert w Częstochowie

przez Piotr Hoffmann
1438 odsłony

25 kwietnia 2014 roku w częstochowskiej Hali Sportowej odbyło się niecodzienne szkolenie. Współpracowników firmy Automobile Expert na temat budowania struktur w systemie MLM za pomocą internetu edukował Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu”.

ee

Automobile Expert to młoda w MLM firma zajmująca się m.in. odszkodowaniami. Nie dawno red. Maciejewski nagrywał wywiad z czołowymi postaciami tej korporacji („Rozmowy o dobrym biznesie”) i podczas kuluarowych rozmów z prezesem Robertem Kapczyńskim oraz wiceprezes Edytą Kowalczyk doszli do wniosku, że biznes nie lubi pustych przestrzeni i aby w dzisiejszych czasach odnieść sukces dynamicznie, profesjonalnie, liderzy muszą umiejętnie oraz inteligentnie posługiwać się narzędziami, jakie oferuje nam internet. W ten sposób narodził się pomysł zorganizowania całodniowego szkolenia w temacie „Budowanie marki i wizerunku za pomocą nowych mediów”.   

Podczas całodniowego szkolenia red. Maciejewski podkreślił, jak ważne jest budowanie swojej osobistej, ale także firmowej marki i wizerunku w sieci. Pokazał najważniejsze miejsca, zdradził tajniki i sposoby, jak w najefektywniejszy sposób wprowadzić branżę odszkodowań w system network marketingu. W jednym z bloków tematycznych wyjaśnił, jak marketing sieciowy i dobre techniki sprzedaży bezpośredniej mogą rozwinąć i poprawić jakość pracy w dziedzinie odszkodowań.

„Mamy nadzieję, że agenci i menedżerowie po tak bogatym w treści wykładzie i przekazanym wieloletnim doświadczeniu Macieja Maciejewskiego, zapoczątkują swój sukces w pełni wykorzystując nowe media – które niewątpliwie są dobrodziejstwem XXI wieku” – napisał zaraz po szkoleniu pracownik Automobile Expert na portalu Facebook. Szkolenie to odbiło się szerokim echem zwłaszcza na FB, gdzie można znaleźć wiele komentarzy zamieszczanych przez jego uczestników:  

Andrzej Fender: „Byłem wczoraj na szkoleniu Automobile Expert w Częstochowie. Przyznaję, że do tej pory nie doceniałem potęgi internetu, a korzystam z niego bardzo dużo. Usłyszałem wiele dla mnie nowych informacji. Bardzo dziękuje. Dzięki Panu patrzę teraz na internet z innej perspektywy, czeka mnie dużo nauki”.

Paweł Stańko: „Serdeczne podziękowania dla organizatorów i wszystkich, którzy przyczynili się do tego, aby to szkolenie mogło się odbyć no i przede wszystkim dla Macieja Maciejewskiego za świetny wykład i cenne wskazówki, które mam nadzieję większość wykorzysta w swojej pracy”.

Cieszymy się, kiedy nasze starania znajdują uznanie wśród ludzi działających w MLM – daje nam to kopniaka do jeszcze cięższej pracy. Lansu więc nigdy za wiele… takie rzeczy to przecież sukces obopólny. Pozwolimy sobie zatem na przytoczenie jeszcze jednego komentarza. Oto e-mail, który otrzymał red. Maciejewski po tym szkoleniu od Karoliny Kwietniewskiej z Lublina:

„Piszę do Pana, aby indywidualnie móc podziękować za wspaniałe szkolenie dla firmy Automobile Expert – wiedza jaka została nam przekazana to istny skarb. Wracając po szkoleniu do Lublina w głowie miałam setki niepoukładanych pomysłów na zmiany. Dzięki Panu po 3 latach prowadzenia bloga zdecydowałam się na przejście na własną domenę i od wczorajszego dnia mogę cieszyć się własnym adresem. Aktualnie postanowiłam powalczyć o rozwój social media – mam nadzieję, że to też przyniesie efekty. Dodatkowo natchnął mnie Pan do utworzenia zakładki „Kariera”, w której będę opisywać swoje postępy w pracy, spostrzeżenia na temat branży oraz relację z konferencji i szkoleń. Kto wie, czy w przyszłości nie powstanie odrębny blog poświęcony tylko i wyłącznie sposobom zarabiania, oszczędzania, pracy w MLM i o rozwoju osobistym? Nie omieszkałam również opisać szkolenia na swoim blogu, tak więc zapraszam w wolnej chwili do lektury („Maciej Maciejewski moim natchnieniem do wielkich zmian”). Mam nadzieję, że firma jeszcze nie raz zainicjuje tak wspaniałe szkolenia jak to z 25 kwietnia, abyśmy mogli poszerzać swoją wiedzę a cenne rady i wskazówki wdrażać w życie codzienne. Raz jeszcze dziękuję za skarbnicę wiedzy jaka została nam przekazana”. (Foto: Tomasz Kudala)

Mogą Cię również zainteresować