Tandem dla bardzo wygodnych

95

Na zewnątrz panuje bardzo ładna pogoda, co sprzyja wycieczkom rowerowym. Na rynku coraz lepiej radzą sobie rowery wspomagane silnikiem elektrycznym. Ale pewna firma postanowiła pójść o krok dalej.


Przedstawiony tandem napędzany jest 500 watowym silnikiem. Energia generowana przez silnik kierowana jest do tylnych kół, dzięki czemu sprzęt bez trudu pokonuje wzniesienia i nierówności drogi. Kontrola nad pojazdem odbywa się przy pomocy kciuka, ruchem palca można wrzucić jeden z sześciu biegów. Wygodne siedziska i specjalne opony zapewniają komfort jazdy na długich odcinkach.

Przy tym, aby nie narobić sobie odcisków, kierownice wyposażone zostały w partiach chwytnych w miękką wyściółkę. Za pracę hamulców odpowiedzialny jest podróżujący z przodu. Solidna rama jest w stanie unieść do 500 kg. Według zapewnień producenta jedno naładowanie roweru zapewnia przejazd trasy do 40 km, jednak jest to uzależnione od wagi rowerzystów i warunków na drodze. Niestety cena tego tandemu nie należy do najniższych i wynosi około 3 400 dolarów, aczkolwiek wrażenia z jazdy są bezcenne.

Mogą Cię również zainteresować