Top lider z firmy Livioon. Rozmowy o biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski

Firma Livioon to network marketingowy projekt zajmujący się dystrybucją wysokiej jakości ekskluzywnych perfum, kosmetyków, środków czystości oraz suplementów diety. Dziś w NETWORK TV gość nietuzinkowy, który w tym polskim biznesie zbudował największą strukturę.

Tomasz Mazur & Maciej MaciejewskiTomasz Mazur & Maciej Maciejewski

Podstawową misją firmy Livioon jest chęć zmiany życia ludzi poprzez udostępnienie wysokiej jakości produktów, którymi można się dzielić. Spółka stawia na innowacyjne rozwiązania – produkty tworzone są w ścisłej współpracy z ekspertami ds. kosmetologii i dermatologii.

„Poprzez swobodny tryb pracy chcemy zapewnić ludziom wolność finansową. Inwestujemy w ludzi – doceniamy i wspieramy ich zaangażowanie i pasję, pomagamy się rozwijać zapewniając szkolenia i programy motywacyjne, gdyż rozwój naszych ludzi zapewni dobrą przyszłość całej firmy. Chcemy łączyć ludzi i poprawiać jakość ich życia. Robimy to poprzez bezkompromisowe skupienie na kliencie i zapewnienie luksusu każdego dnia” – tak brzmi motto Livioon.  

Ale wywiad z Tomaszem Mazurem to nie tylko rozmowa o spółce poruszającej się w systemie MLM. Dotknęliśmy również kilka ważnych tematów, których zrozumienie może się przydać w życiu każdemu, bez względu na wykonywany zawód:

Mogą Cię również zainteresować