TOP Liderzy dzieciom

przez Marek Wyrzychowski
1056 odsłony

10 grudnia br. w Świetlicy Środowiskowej św. Wojciecha w Katowicach odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli Elżbieta Szalonek, koordynator świetlicy, Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu” oraz Kamila Molińska, TOP Lider współpracujący z firmą Oriflame Poland.

Spotkanie miało na celu wytypowanie i przeprowadzenie wstępnej rozmowy z dwójką dzieci – podopiecznymi świetlicy, które osiągają dobre wyniki w nauce, są inteligentne i ambitne, lecz sytuacja rodzinna nie pozwala im na pogłębianie wiedzy, zainteresowań, na realizację marzeń. Zainicjowany przez „Network Magazyn” Klub TOP Liderów MLM, z racji swojego statutu, w którym m.in. przewiduje działalność charytatywną, podjął się zadania pomocy w tych kwestiach dwójce dzieci i finansowania konkretnych, wybranych przez nie zajęć.

Elżbieta Szalonek wybrała z grupy dwie dziesięcioletnie dziewczynki – Kamilę Kloc, która pragnie uczyć się języka angielskiego i plastyki oraz Vanesę Zielińską, która chce trenować siatkówkę i rozwijać zainteresowania matematyczne. Klub TOP Liderów MLM na swojej drugiej konferencji zebrał kwotę 3 000 zł i zostanie ona w całości przekazana na powyższe cele. Spotkania Klubu organizowane są raz na kwartał, a jego członkowie jednogłośnie podjęli decyzję o systematycznej pomocy i zaopiekowaniu się dwójką dzieci z rodzin patologicznych.

Ponadto, Kamila Molińska przekazała wszystkim wychowankom ośrodka ufundowane przez firmę Oriflame Poland szampony. Kolejny zaangażowany w akcję TOP Lider – Mirosław Horodecki współpracujący z firmą Akuna Polska, zobligował się do regularnego uposażania Kamilę i Vanesę w ziołowy preparat wspomagający zdrowie Alveo.

W skład Klubu wchodzi grupa najprężniej działających w marketingu sieciowym, rzetelnych i etycznych liderów, współpracujących, jako niezależni przedsiębiorcy, ze znanymi i poważanymi firmami reprezentującymi branżę w Polsce. Klub skupia więc pod jednym szyldem specjalistów, dla których podstawowym celem stało się promowanie przedsiębiorczości, biznesowej kompetencji, odpowiedzialności i pewności, etyki i filantropii.

Mogą Cię również zainteresować