III Bieg Souvre – już można się zapisać!

przez Joanna Stochmal
787 odsłony

Wielkie, sportowe święto, po raz kolejny w Inowrocławiu. Turniej piłkarski, biegi na krótkie i długie dystanse dla dzieci, amatorów i wyczynowych sportowców… Już 15 września 2019 roku w Inowrocławiu odbędzie się III Bieg Souvre. Network Magazyn jest patronem medialnym tego wydarzenia.

To wspaniałe, sportowe przedsięwzięcie urosło już do rangi imprezy nie tylko regionalnej, ale nawet branżowej. Po zeszłorocznym sukcesie zapisało się na mapie tych polskich eventów, które każdy interesujący się sportem i biznesem DS/MLM ominąć nie może. Tam trzeba być. Jeśli jeszcze jakimś cudem nie wiesz o co chodzi musisz to sprawdzić: tutaj pierwsza publikacja na łamach Network Magazynu, a tutaj kolejna na blogu redaktora naczelnego.

Piłka w grze. Tegoroczny bieg przyniesie nowe atrakcje. Po raz pierwszy zostanie rozegrany Turniej o Puchar Prezesa Souvre. W lidze liderów wezmą udział dyrektorzy ze szczytu i swoją formę zaprezentują na stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Osiem drużyn zaprezentuje wysoki poziom również na boisku i systemem każdy z każdym zostanie wyłoniona najlepsza para finałowa. Kto odbierze puchar? Przekonamy się już w połowie września.

Przygotowani, do startu, START! Po zmaganiach na murawie przeniesiemy się na bieżnie, gdzie dzieci i młodzież do 15 roku życia wystartują na dystansach 100, 400 i 800 metrów. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy medal, a Ci którzy znajdą się na podium, dodatkowo wygrają sportowe nagrody.

Po tych zmaganiach będziemy zbliżać się do głównych biegów tego dnia –wyścigów na 5 i 10 km. Biegacze z całej Polski pobiegną ulicami Inowrocławia. Wspólnie wystartują, ze stadionu im. Inowrocławskich Olimpijczyków i będą kierować się głównymi ulicami miasta, które tego dnia będą należały tylko do nich.

Najszybsi na mecie otrzymają nagrody z puli nagród o łącznej wartości 11 tysięcy złotych. Zapisy już trwają. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.bieg.souvre.pl

Piknik rodzinny. Całemu wydarzeniu będzie towarzyszyć piknik rodzinny z dmuchanymi atrakcjami dla dzieci i młodzieży, wystawą luksusowych samochodów i strefami spa z zabiegami i poradami kosmetologicznymi, trychologicznymi oraz dietetycznymi. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej, która zadba o podniebienia wszystkich uczestników sportowego święta Souvre.

Zapiszcie ten dzień w kalendarzu! 15 września 2019 roku, od wczesnych godzin porannych, na stadionie miejskim w Inowrocławiu spotkamy się by wspólnie kibicować sportowcom, którzy będą zmagać się na murawie i bieżni. Szczegóły imprezy znajdziesz na stronie internetowej: www.bieg.souvre.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku! Dołącz do sportowej społeczności Souvre!

Pakiety. Rejestracja już trwa, aby znaleźć się na liście uczestników wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej www.bieg.souvre.pl Dla fanów biegu i kolekcjonerów biegowych niespodzianek organizatorzy przygotowali trzy rodzaje pakietów:

  • Pakiet Standard – numer startowy + chip + pobiegowy posiłek + woda – 25 zł.
  • Pakiet Premium – koszulka + gadżety biegowe od sponsorów + chip + pobiegowy posiłek + woda – 39 zł.
  • Pakiet VIP Souvre – suplement diety Sprawne Stawy Souvre 60 kapsułek + koszulka + gadżety biegowe od sponsorów + chip + pobiegowy posiłek + woda – 99 zł.

Na wszystkich sportowców po przekroczeniu linii mety będzie czekał pobiegowy, pełnowartościowy, ciepły posiłek. Na trasie oraz po zakończeniu biegu przygotowane zostaną stacje z wodą, gdzie biegacze będą mogli skorzystać z szybkiego napojenia lub zabrania wody ze sobą. Oprócz tego każdy biegacz zostanie wyposażony w numer startowy i chip do ustalenia swojego czasu biegu.

Uczestnicy, którzy wybiorą Pakiet Premium dodatkowo otrzymają koszulkę biegacza z grafiką przygotowaną na tegoroczną edycję biegu. Sponsorzy biegu dołączą do pakietów swoje gadżety marketingowe.

Suplement Sprawne Stawy, który zadba o prawidłowe funkcjonowanie aparatu ruchu, trafi do biegaczy, którzy zdecydują się na Pakiet Vip Souvre. Ten suplement charakteryzuje się innowacyjnym połączeniem wyjątkowych składników i ich wysokim stężeniem: kompleks liofilizowany natywnego kolagenu rybiego z chrząstki rekina (zbliżony do kolagenu występującego w organizmie człowieka, dlatego jest tak dobrze przyswajany. Kolagen jest najważniejszym białkiem w ludzkim organizmie, jest również głównym składnikiem tkanki łącznej i odpowiada bezpośrednio za kondycję skóry, ścięgien i stawów), glukozamina (wspomaga proces naprawczy zachodzący w tkance chrzęstnej oraz bierze udział w tworzeniu związków budujących strukturę chrząstki), kwas hialuronowy (wspomaga dyfuzję substancji odżywczych i odżywianie chrząstki oraz zapewnia odpowiednią wytrzymałość), ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego (pomaga w utrzymaniu zdrowych stawów i wspiera ich elastyczność, kwasy w nim zawarte wykazują silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe).

Ten suplement jest bardzo dobrze przyswajalny, a po trzymiesięcznej kuracji przyniesie oczekiwane efekty. Cena katalogowa tego suplementu wynosi 196,90 zł, a w pakiecie Vip Souvre dostajemy go za 99 zł, a dodatkowo bierzemy udział w wydarzeniu i wszystkimi jego atrakcjami. Zapisz się teraz: www.bieg.souvre.pl

Mogą Cię również zainteresować