Ula Zyskowska edukuje w Lublinie

przez Katarzyna Wagner

27 stycznia br. w lubelskim hotelu Młyn odbyło się szkolenie struktury Urszuli Zyskowskiej – senior manager z Forever Living Products. Uczestnicy zdobyli tam cenną wiedzę i wskazówki, które pomogą im w dynamicznym rozwoju tego biznesu MLM.

ee

Jako pierwszy wystąpił Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu”, który w prelekcji „MLM. Biznes XXI wieku” udowodnił, iż każdy dystrybutor współpracujący z Forever znajduje się we właściwym miejscu o właściwym czasie. Przekazał również najnowsze wieści i fakty na temat sektora DS/MLM. Po nim przez kilka godzin swoją ekipę edukowała Urszula Zyskowska. Jej wykład składał się z elementów dotyczących koncepcji budowania sieci dystrybucji, planowania awansów, wyliczania premii, zrozumienia planu marketingowego, wizji swojego przedsiębiorstwa oraz nauki sztuki rozmowy biznesowej. W ten sposób każdy pozyskał najważniejsze informacje na temat network marketingu, zdobył wiedzę niezbędną do efektywnego rozwoju swoich grup. Po przerwie głos zabrał Jacek Kandefer. Dyrektor FLP Polska skupił się na przekazaniu najważniejszych informacji o tym międzynarodowym koncernie, którego oddziałem zarządza. Na koniec przemówił gość specjalny, najlepszy networker FLP w Czechach – Milan Drobik.

reklamareklama
 

Agnieszka Stawarz, asystent supervisor: – Na tym szkoleniu odwiedziła nas grupa najlepszych, czeskich dystrybutorów FLP. Przyjechali, by szkolić się od naszego lidera – Urszuli Zyskowskiej – inicjatorki spotkania. Na konferencję zaproszono dyrektora FLP Polska Jacka Kandefera i redaktora naczelnego NM – Macieja Maciejewskiego. Nasza manager podzieliła się wszelkim doświadczeniem zdobytym podczas swojej osiemnastoletniej kariery. Mówiła jak mamy pracować, by rozwijać swoje przedsiębiorstwa. Edukowaliśmy się również z zakresu rozmowy biznesowej. Na koniec Czesi przedstawili nam swój sposób na sukces, co również było fajnym doświadczeniem. Mieliśmy okazję posłuchać, jak partnerzy naszej międzynarodowej firmy pracują na innych rynkach. Szkolenie było na bardzo wysokim poziomie. Niesamowita dawka energii, motywacji, chęci do działania. Z pewnością wykorzystam zdobytą wiedzę w swojej pracy. Czuję się profesjonalistą – w końcu uczę się od najlepszych. Oby więcej takich spotkań.

Monika Niżnik, supervisor: – To było jedno z wielu spotkań organizowanych przez naszą liderkę Urszulę Zyskowską. Szkolenie, to nie tylko okazja do towarzyskiego spotkania ludzi z branży i kuluarowych rozmów o rozwijającym się biznesie, to przede wszystkim potężna dawka wiedzy i energii. W spotkaniu tym szkoliliśmy się pod okiem naszej nieocenionej Uli, dyrektora Jacka Kandefera i redaktora Macieja Maciejewskiego. Swoim doświadczeniem chętnie dzielili się zaproszeni liderzy z Czech. Szkolenia Uli to nie akademickie wykłady. Zaproszeni goście to praktycy z wieloletnim doświadczeniem i wybitnymi osiągnięciami. Ciekawie i rzeczowo omawiali zagadnienia z dziedziny specyfiki biznesu, motywacji, relacji międzyludzkich, przedsiębiorczości. Ula, która jest moją mentorką, zawsze mówi – „Forever daje Ci wędkę i uczy jak łowić ryby”, dlatego na szkoleniach zachęcani jesteśmy do aktywnych i twórczych działań, a nie do trwania w pozycji oczekującej. W żadnej tradycyjnej firmie nie spotkałam się ze szkoleniami na tak wysokim poziomie i to dlatego z całą moją grupą – osobami, które zaprosiłam do współpracy, nie mogliśmy przegapić również tego spotkania.

Agnieszka Małek, supervisor: – Już pierwsze spotkanie z Urszulą Zyskowską i firmą Forever dało mi wiele energii. Uwierzyłam, że ja też mogę osiągnąć sukces. Po tym szkoleniu  miałam niesamowitego „powera” do pracy. Oprócz energii, która udzieliła się każdemu i  jest ważna, nauczyłam się  planowania pracy i pilnowania tego, co zapisałam w grafiku zadań. Zawsze robię analizę wszystkiego co zrobiłam i poprawiam ewentualne błędy, zastanawiając się co mogłabym zrobić lepiej, aby dążyć do doskonałości. Za każdym razem uczę się czegoś nowego pogłębiając swoja wiedzę i rozwijając umiejętności, czy to ze szkoleń produktowych, czy też marketingowych. To Ula nauczyła mnie pracy. Po szkoleniach organizowanych przez nią oraz przez osoby, które osiągnęły sukces, wychodzę pełna inspiracji, czuję się bardziej pewna siebie, przeistaczam się z szarej myszki w przyszłego lidera. I wiem już, że to jest to, na co czekałam całe życie.

Mogą Cię również zainteresować