Unikatowe, ekskluzywne narzędzie MLM

przez Katarzyna Wagner
485 odsłony

4Media Publisher – wydawca „Network Magazynu”, przygotowuje druk unikatowego, ekskluzywnego wydania Almanachu Marketingu Sieciowego z kalendarzem biznesowym na rok 2011.


Alamanch MLM jeszcze nigdy nie był ogólnie dostępny w całości. Do tej pory na stronie www.almanachmlm.pl każdy mógł ściągnąć na swój komputer darmową, tylko 30 stronicową zajawkę tego periodyku. Więc teraz wydawnictwo przygotowuje premierę pełnej wersji Almanachu MLM (98 stron redakcyjnych) dodatkowo z kalendarzem biznesowym na rok 2011 (52 strony) w środku. Almanach będzie miał twardą oprawę szytą nićmi i piękną, skóropodobną okładkę z tłoczoną winietą. Cena jednego egzemplarza to jedyne 76 zł brutto.

Takie wydawnictwo to nie tylko narzędzie codziennej pracy każdego menedżera, ale również niesamowity „Recruiting Tools – Sponsor Tools” dla tych, którzy potrafią budować swoje struktury MLM i pomnażać prowizje przy inteligentnym wykorzystaniu odpowiednich, profesjonalnych narzędzi. Niech będzie on więc pięknym, biznesowym prezentem w stylu MLM dla Waszych najlepszych liderów.

Wydawnictwo przyjmuje każde zamówienie do 15 grudnia 2010 roku pod adresem:

http://www.networkmagazyn.pl/strona/almanach-mlm

A jeżeli jeszcze nikt Wam nie powiedział, jak ważna w Waszym biznesie jest praca z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, wyjaśniają to redaktorzy Maciejewski & Wajszczak w jednym z odcinków swojego serialu „Rozmowy kontrolowane”:

Mogą Cię również zainteresować