#URLOPWKRAJU czyli odkrywaj z nami Polskę – od morza, aż po Tatry! Śląsk oczami redaktora Macieja Maciejewskiego

przez Maciej Maciejewski
2233 odsłony

W ramach kampanii społecznej #URLOPWKRAJU, której zadaniem jest promowanie polskiej branży turystycznej, redaktor naczelny Network Magazynu zwiedził województwo śląskie. Oczywiście nie całe, bo w przypadku tego regionu mamy do czynienia z tak rozległym i nader mocno naszpikowanym atrakcjami terenem, że mając do dyspozycji dwa tygodnie jest to nierealne. Ale…

Redaktor Maciej Maciejewski na Szlaku Orlich Gniazd

Tak mówi o tym nasz naczelny: „Udało mi się dokładnie prześwietlić pięć miast wchodzących w skład projektu BESKIDZKA 5. Swoją podróż po Śląsku rozpocząłem więc od gór. Bardzo dobrze się złożyło, bo kocham góry, a śląskie Beskidy są cudowne. Następnie do samochodu zapakowałem plecak, kijki, rower i ruszyłem Szlakiem Orlich Gniazd. W ten sposób #URLOPWKRAJU to było dla mnie również kilka dni skumulowanych, wspaniałych przeżyć osobistych, bo mogłem połączyć swoje dwie pasje – sport i historię. Na koniec udało mi się sprawdzić kilka śląskich miejsc, gdzie możemy uprawiać wędkowanie. Jako jednoosobowy kombajn multimedialny wszystko sfotografowałem i utrwaliłem na wideo. Ten reportaż jest zatem świeży niczym wiejski chleb wyciągnięty przed chwilą z pieca w Brennej. Polecam dokładnie obejrzeć, wybrać i oczywiście w tym roku udać się w jedno z zaproponowanych miejsc. Bo cudze chwalicie, a swego nie znacie!”

Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy organizatorom akcji Urlop w Kraju za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w tym zacnym przedsięwzięciu. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie https://urlopwkraju.pl/ oraz w social mediach @urlopwkraju. Podziękowania dla firmy Alphabet Polska za użyczenie samochodu marki BMW na czas trwania akcji. Podziękowania dla Sławomiry Jurkowskiej z Jurajskiego Centrum Turystyki Konnej Rumak za przekazanie pięknej historii. Dziękujemy wszystkim hotelom, agroturystykom, pensjonatom i przedsiębiorcom, którzy nas ugościli. Dziękujemy również Hotelowi Dwór Droblin z Podlasia za świetną organizację i miłą gościnność podczas podsumowania całej akcji.

Mogą Cię również zainteresować