UWAGA na kryptowalutowe piramidy finansowe!

przez Marek Wyrzychowski

Na zaproszenie polskich traderów i inwestorów skupionych wokół znanego, specjalistycznego portalu FXParkiet, już 31 sierpnia 2017 roku redaktor naczelny Network Magazynu wystąpi w webinarze pt.: „Jak nie dać się wciągnąć w kryptopiramidę?”

„Jak nie dać się wciągnąć w kryptopiramidę?” czyli webinar z bardzo ważnym przesłaniem – „Masz za dużo kasy? Nie trać jej bez sensu. Nie wyrzucaj pieniędzy bezmyślnie w błoto. Lepiej wpłać na biedne albo chore dzieci. Pomóż poszkodowanym w ostatniej katastrofie. Nie rób z siebie debila. Bądź mądry i nie sponsoruj twórców piramid finansowych… Nie wpłacaj im pieniędzy. Nie bądź pomocnikiem w procesie tuczenia już wypasionych byków. Jak się nudzisz to lepiej pomagaj potrzebującym. Nie płać piramidom finansowym. STOP! Zastanów się. Pomyśl trochę. Robiąc biznes czy bawiąc się w inwestowanie nie wykazuj się ślepotą mentalną i kalectwem intelektualnym! Błagam…” – mówi Maciej Maciejewski, redaktor naczelny Network Magazynu – jedynego w Polsce, niezależnego pisma o sektorze MLM & DS.

Za prowadzenie i udział w piramidzie finansowej grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Przekonali się już o tym m.in. Manfred H., Marcin P., Sven M. czy ostatnio Krzysztof C. Nie bierz z nich przykładu. Nie bądź debilem. Bądź mądry.

Jak szybko i łatwo rozpoznać piramidę finansową i nie dać się wciągnąć w taki proceder dowiecie się już 31 sierpnia 2017 roku podczas webinaru, który na żywo poprowadzi Maciej Maciejewski – redaktor naczelny pisma „Network Magazyn”. Trzeba się tylko zapisać.

Rejestracja: http://fxparkiet.pl/webinar.php

Niestety, dynamiczny rozwój internetu niesie ze sobą również aspekty ujemne. Spowodował, że różnej maści naciągacze, oszuści i hochsztaplerzy jeszcze mocniej prześcigają się w wymyślaniu i inicjowaniu nowych przedsięwzięć bazujących na sprzedaży lawinowej. I zdaniem naszej redakcji, jeśli dziś nikt nie zajmie się poważnie sprawą piramid finansowych, które ostatnio sprytnie ewoluowały, to za kilka lat nikt już nad tym nie zapanuje. Nawet minister wojny czy nadprokurator…

Dlatego w tym roku przede wszystkim staramy się uświadomić kompetentnych ludzi, instytucje i urzędy, jak problem ten ostatnio nabrzmiał. Edukacja społeczeństwa w tym zakresie powinna być skuteczniejsza. Ludzie muszą wiedzieć jak nie dać się zmanipulować i doprowadzić do momentu, kiedy człowiek budzi się pewnego ranka z ręką w nocniku. Potrzeba więcej szybkiego przekazu informacji i porządnej edukacji. Bo z punktu widzenia dziennikarstwa, które powinno rzetelnie informować, w przypadku piramid finansowych najważniejszym czynnikiem jest CZAS. Nie bezsensowne bicie piany, ugniatanie kubka i odgrzewanie starych kotletów typu Amber Gold czy FinRoyal. Teraz, kiedy Marcin P. siedzi w pierdlu, do tej piramidy nikt już pieniędzy nie wpłaci.

O piramidach finansowych trzeba zatem ludzi informować szybko i uczyć, jak je łatwo rozpoznać. Z najważniejszego w tej materii punktu widzenia czyli dlatego, że problem ten ma niezwykle wysoki priorytet w kwestii potrzeby ochrony nie tylko interesu indywidualnego, ale przede wszystkim interesu społecznego, informacja o piramidach finansowych musi być natychmiastowa.

Zapraszamy więc na webinar pt. „Jak nie dać się wciągnąć w kryptopiramidę?”, który na żywo już 31 lipca 2017 roku poprowadzi Maciej Maciejewski – redaktor naczelny pisma „Network Magazyn”. Dowiesz się w nim m.in. jak w bardzo łatwy sposób rozpoznać piramidę finansową, dzięki czemu nie stracisz pieniędzy, czasu, znajomych, twarzy, marki i wizerunku… Zapisz się już teraz:

http://fxparkiet.pl/webinar.php

Portal FXParkiet.pl stworzony został przez inwestorów dla inwestorów tak, abyśmy mogli się odnaleźć i pomagać sobie nawzajem w „zwariowanym” świecie finansów. Przeznaczony jest zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rynkiem Forex oraz Giełdą, jak i dla wytrawnych traderów i inwestorów z bogatym doświadczeniem rynkowym. Na stronie FxParkiet.pl możesz zapoznać się z analizami profesjonalistów, a także dzielić się swoimi transakcjami, wykresami i opiniami z pozostałymi użytkownikami.

Maciej Maciejewski jest dziennikarzem, publicystą, entuzjastą przedsiębiorczości i biznesu, zwłaszcza systemu network marketing (marketing sieciowy, MLM). Obserwuje i opisuje rzeczy potrzebne i inspirujące, ale również dziwne i ulotne (piramidy finansowe). Jest pomysłodawcą i redaktorem naczelnym „Network Magazynu” – jedynego w Polsce, niezależnego pisma dla sektora DS/MLM. Współtwórca pierwszego na świecie „Klubu TOP Liderów MLM”, twórcą instytutu szkoleniowego „Akademia MLM” – jednostki edukacyjnej, skupiającej pod jednym szyldem światowej sławy specjalistów z różnych dziedzin, której zadaniem jest organizacja szkoleń, konferencji i seminariów z zakresu przedsiębiorczości, biznesu i sprzedaży oraz pomoc w inicjowaniu nowych firm MLM. Jego zainteresowania oscylują wokół historii. W szczególności studiuje tajemnice i zagadki średniowiecza, wojskowości polskiej oraz sławnych bitew, które wpływały na losy świata. Na temat systemu MLM i powstania „Network Magazynu” rozmawiali z nim blogerzy, autorzy „Podcastu 15 minut” – Wojciech Stępkowski i Piotr Mitura: „Ruchcug i prostowanie słupów oświetleniowych. Maciej Maciejewski na wesoło o poważnych życiowych decyzjach i jak doszło do powstania Network Magazynu” oraz znany strateg i trener sukcesu Piotr Domurad w materiale „Gazeciarz od biznesu MLM. Rozmowy Kontrolowane”. O network marketingu ukazał się z nim i Piotrem Wajszczakiem również ciekawy wywiad na portalu Bankier.pl MLM – biznes zwyczajny – niezwyczajny”. Niedawno wziął również udział w programie red. Tomasza Wróblewskiego „Ekonomia rynek” wyemitowanym w stacji Telewizji Republika, gdzie mówił na temat obecnej sytuacji piramid finansowych w Polsce: „Piramidy finansowe w Telewizji Republika”.

Mogą Cię również zainteresować