Uwaga!!! RENTGEN MLM. Dziś wszystko o kłamstwach i oszustwach w marketingu sieciowym czyli samo gęste o portalu BUSINESS FOR HOME

przez Maciej Maciejewski

Podstawowym zadaniem każdego dziennikarza jest profesjonalne dostarczanie ludziom rzetelnych, sprawdzonych informacji. Amen. Dlatego mówię dość. Koniec. Game Over. Przyszła kryska na Matyska. Skończyło się babci… „Porządek musi być” jak mawiał sam Grzesiuk z Czerniakowskiej.

Milczałem na ten temat, siedziałem cicho pieprzonych 12 lat. Słownie: dwanaście lat. Ale koniec. Branża DS & MLM – zarówno porządne firmy, jak i współpracujący z nimi dystrybutorzy, zasługują na szacunek i poważanie. Należy Wam się dostarczanie rzetelnych faktów. Nie wciskanie taniego kitu w polskie okna…

Dokładnie w sierpniu 2009 roku opublikowałem na swoim blogu artykuł o portalu Business For Home, gdzie wyłożyłem kawę na ławę i opisałem jakie bzdury, dyrdymały, że nie powiem kłamstwa… o branży DS & MLM publikuje ten portal i jak mocno szkodzi to całemu sektorowi sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego na świecie („Zarobki w MLM”).

Od kilku tygodni znów mam skrzynkę i telefon rozgrzane do czerwoności. Ilość żali i komentarzy jakie dostaję w tej sprawie jest zatrważająca. Nie możemy się skupić na spokojnej pracy dotyczącej wszystkich pozytywnych aspektów, jakie ludziom daje nasz biznes.

Tak nie może być. Podjąłem więc męską i powiedziałem co o tym myślę. Bez ogródek. Bez owijania w bawełnę. Jeśli interesujesz się branżą DS & MLM zapraszam. To bardzo ważne:

Mogą Cię również zainteresować