V Jesienne Spotkanie Grupy Natalii Ryńskiej

przez Katarzyna Wagner

Pomimo fatalnych warunków atmosferycznych w środę (1 grudnia 2010 roku) tradycyjnie do mysłowickiego hotelu Trojak przyjechało ok. 300 menedżerów, aby razem z inicjatorką tej grupy Natalią Ryńską podsumować kończący się rok i już zaplanować działania na rok następny.

ee

Spotkanie prowadziły trzy urocze panie – Kasia Żabczyńska, Beata Dziuba i Natalia Ryńska, a w programie między innymi można było podziwiać pokaz makijażu do jasnej i ciemnej karnacji w wykonaniu zakładu kosmetycznego z Mysłowic, do którego wykorzystano kosmetyki znajdujące się w ofercie FM GROUP. Przy tej okazji goście dowiedzieli również, jakie nowości przygotowała firma na rok 2011.

O rozwoju FM GROUP w Polsce oraz w innych krajach europejskich mówił Szymon Gruszka – firmowy trener, a możliwości, jakie daje FM Mobile pokrótce przedstawił dyrektor Jarosław Dasiak. Uczestnicy spotkania entuzjastycznie reagowali podczas wystąpienia prezesa Grupy MLM – Mieczysława Brzezickiego, który mówił o tym, jak działa marketing sieciowy w nowoczesnych mediach oraz jak cały sektor rozwijał się w ostatnich latach.

Panel dyskusyjny, w którym swoje historie opowiadali młodzi liderzy poprowadziła Natalia Ryńska. Potem przygasły światła i przy akompaniamencie fanfar kelner wwiózł dwa metry kwadratowe wspaniałego tortu… Wymarzona kulminacja całego wieczoru. Grupie Natalii oraz całej firmie FM GROUP życzymy kolejnych sukcesów i do Siego Roku!

Mogą Cię również zainteresować