Vemma Europe: Elite Retreat – Dubrovnik 2011

przez Marek Wyrzychowski

Perfekcyjna pogoda, połyskująca w blasku słońca tafla Adriatyku i pełne ekscytacji twarze liderów Vemma. Tak w skrócie można opisać aurę towarzyszącą zeszłorocznej edycji Elite Retreat.

Dubrownik, Chorwacja
Dubrownik, Chorwacja

Liderzy Vemma zostali uroczyście powitani kwiatami, przyjacielskimi uściskami i czekoladkami z wygrawerowanym imieniem. A wszystko to na początek pięciodniowego pobytu w ekskluzywnym resorcie Radisson Blu w chorwackim Dubrowniku. Czas relaksu spędzany na kąpielach słonecznych i zabiegach w hotelowym SPA urozmaicały spacery nad brzegiem morza, zwiedzanie uroczego miasta i uroczyste kolacje w znakomitych restauracjach.

Plany na biznes

Rejs na pobliską wyspę i wspólny obiad w niesamowicie pięknej scenerii – to nie koniec atrakcji, jakie czekały na liderów Vemma. Wielbiciele aktywnego wypoczynku mogli skorzystać z doskonale wyposażonego klubu fitness oraz kortów tenisowych. Każdego wieczora menedżerowie tego marketingu sieciowego otrzymywali też ekskluzywny upominek dostarczony bezpośrednio do ich apartamentów. Oczywiście, żaden event nie byłby kompletny bez informacji na temat nowych możliwości jakie daje biznes Vemma, dlatego tuż po sobotnim śniadaniu odbyło się spotkanie na temat nowych strategii, najbliższych ekscytujących przedsięwzięć, a także planów na rok 2012.

Ekipa z firmy Vemma Europe
Ekipa z firmy Vemma Europe

Nie ma rzeczy niemożliwych

Jednak przede wszystkim Vemma Leaders Elite Retreat 2011 było okazją do wyróżnienia wyjątkowych indywidualności, które osiągnęły swój elitarny status. Znalezienie się w takim gronie, jak może się niektórym wydawać, nie jest łatwym zadaniem, lecz aby to osiągnąć potrzebna jest pasja i gotowość pomagania innym w osiąganiu sukcesu. Dlatego już teraz współpracownicy Vemma myślą o Elite Retreat 2012, bo jak zapewniają najlepsi liderzy tego MLM – wszystko jest możliwe, jeśli tylko uwierzysz.

Gwiazda austriackiej TV

Większość z uczestników Vemma Elite Retreat to liderzy o już ugruntowanej pozycji w tym przedsięwzięciu, ale są i tacy, którzy dopiero od niedawna zaczęli budować swój biznes Vemma, a teraz zaczynają odnosić pierwsze poważne sukcesy. Jest wśród nich Ingrid Riegler, Vemma presidential, była gwiazda austriackiego programu telewizyjnego dla dzieci. Ingrid, podobnie jak wiele innych osób z branży MLM nie myślała początkowo o zostaniu dystrybutorem, bo korzyści, jakie dawał jej produkt były wystarczające. Z czasem jednak przekonała się, że możliwości biznesowe, jakie oferuje Vemma, mogą pomóc nie tylko jej, ale także innym osobom, które chciałyby osiągnąć finansową niezależność. Ingrid zapytana przez nas o swoje wrażenie z Elite Retreat i programów jakie obecnie oferuje Vemma powiedziała:

Ingrid Riegler, Vemma presidential
Ingrid Riegler, Vemma presidential

– Kiedy ja zaczynałam swój biznes Vemma nawet nie śniły mi się takie możliwości, jakie brand partnerzy mają teraz w postaci programów Go for the Gold czy Platinum Club. To nie tylko doskonała motywacja do działania, ale również okazja do tego, aby odbyć interesujące szkolenia i móc czerpać z wiedzy oraz doświadczenia największych liderów w tym biznesie. Elite Retreat natomiast jest prawdziwą wisienką na torcie Vemma. Gwarantuje ekskluzywny wypoczynek i niezapomniane chwile spędzone w gronie fantastycznych ludzi.

Mogą Cię również zainteresować