Vidnet – oficjalna premiera – zamów już dziś!

przez Marek Wyrzychowski
1565 odsłony

Punktualnie o 12.00 oficjalnie uruchomiliśmy Vidnet. Tym samym zakończył się okres testowy. Dzięki uwagom testerów zoptymalizowaliśmy działanie systemu i możemy oddać w Państwa ręce dopracowane narzędzie.


Vidnet to nowatorska platforma, która zapewnia interakcję między uczestnikami a prowadzącym wystąpienie. Tekstowy czat umożliwi zadawanie pytań i wymianę uwag między słuchaczami.

Prelegent może wesprzeć się materiałami wzbogacając swoje wystąpienie prezentacją PowerPoint, która będzie widziana przez uczestników. Dodatkowe materiały ze szkolenia, takie jak raporty, statystyki, czy nawet e-booki słuchacze będą mogli pobrać w czasie konferencji i zapoznać się z nimi również później.

Przygotowując Vidnet kierowaliśmy się chęcią zaspokojenia potrzeb zarówno tych liderów MLM, którzy posiadają wielkie struktury jak i tych, którzy stworzenie tak pokaźnej sieci współpracowników mają dopiero za sobą.

Dlatego przygotowaliśmy bardzo elastyczny model płatności, wzorowany na znanych z telefonii komórkowej usługach pre-paid. Jak dokładnie to wygląda? Po wejściu w zakładkę Zamów pokój doładowujemy konto Vidnet dowolną kwotą, którą wykorzystujemy potem organizując konferencję dla określonej ilości osób. I tak: kameralne szkolenie dla 10 osób „pochłania” mniej środków niż wielka konferencja dla tysiącosobowej publiczności, za tą samo ilość środków można więc zorganizować więcej mniejszych spotkań niż takich dla dużej publiczności. Zalety tego rozwiązania są oczywiste: to Wy decydujecie, do kogo i jak długo chcecie mówić maksymalnie efektywnie wydając środki na koncie Vidnet.

W każdym momencie, już po zamówieniu pokoju, możecie w dowolny sposób zmieniać jego parametry (jakość obrazu i maksymalną liczbę uczestników) kontrolując tym samym ilość wydawanych środków!

Na koniec zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu ilustrującego możliwości Vidnetu!

Mogą Cię również zainteresować