Vidnet zdał pierwszy poważny test

przez Maciej Maciejewski
899 odsłony

Wchodząca w skład Grupy MLM platforma konferencyjno-szkoleniowa Vidnet.pl zdała pierwszy, poważny test. I to co najmniej na pięć z plusem. Po wykładzie Piotra Tymochowicza i Kamili Molińskiej, wczoraj można było oglądać transmisję z prelekcji Briana Tracy.

ee

A wszystko na żywo, w internecie, w kolorze i nawet z polskim lektorem. Brian Tracy to niekwestionowany znawca i autorytet w dziedzinie sprzedaży oraz budowania osobistego i zawodowego sukcesu. Rocznie szkoli ponad 250 tysięcy osób w dużych i małych firmach w dziedzinie strategii, zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania, rozwoju zawodowego i osobistego.

Już od kilkudziesięciu lat Brian Tracy swoimi inspirującymi wykładami udowadnia, że jest jednym z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie. Ma unikalną umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który inspiruje słuchaczy do szybkiego wdrażania w praktyce poznawanych technik i narzędzi, co szybko daje wymierne efekty. Tracy jest autorem 42 książek przetłumaczonych dotąd na 35 języków, w tym na koncie posiada kilka światowych bestsellerów: „Maksimum osiągnięć”, „Psychologia sprzedaży”, „Zjedz tę żabę”, „Sposób na sukces”, „Sztuka zatrudniania najlepszych” czy „Turbocoach”.

Po zeszłorocznej prelekcji „Crunch Time – Czas Kryzysu.” tym razem Tracy przyjechał do Polski z tematem „Jak skutecznie wyznaczać i realizować swoje cele”, a zainicjowanej niedawno przez Grupę MLM platformie Vidnet.pl mogliśmy wziąć udział w jego seminarium nie ruszając się z domu… Wszystko zaczęło się ok. godz. 8.00 od specjalnej audiencji, na której Brian Tracy przyjął 20 biznesmenów, członków prestiżowego „Klubu TOP Liderów MLM”:

– Co za dzień. Brian Tracy, starszy dystyngowany dżentelmen – wspomina Marian Polok, menedżer z firmy ACN. – Pierwsze spotkania na indywidualnym, krótkim treningu. Następne 40 minut poświęca na spotkanie z członkami „Klubu Top Liderów MLM”. Kilka cennych rad, uwag, wskazówek i czas na pytania. Brian odpowiada spokojnie, z rozmysłem. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego ciepłych słów i przyjaznego przenikliwego wzroku. 8.55 – organizatorzy pokazują na zegarek, a Brian Tracy nigdzie się nie śpieszy, jest nad wyraz spokojny, pomimo, że obok sala wypełniona po brzegi już czeka na mistrza. Wreszcie 8.58. Wszyscy przenosimy się na salę główną. Dla członków Klubu Top Liderów zarezerwowany pierwszy rząd. W bliskości, na wyciągniecie ręki mogliśmy słyszeć, widzieć i czuć jego wielkość. To było niesamowite wydarzenie. Pierwszy blok seminarium poświęcony celom. W sposób bardzo uporządkowany dowiedzieliśmy się, jak skutecznie wyznaczać i realizować swoje cele i marzenia. Drugi blok poświęcony był psychologii osiągnięć. Usłyszeliśmy bardzo wiele ciekawych rzeczy. Dla mnie ważne było, jak skutecznie wbudować do swojego umysłu nowe wzorce zachowań, żeby tak przeprogramować działania, aby moje wysiłki były jeszcze bardziej skuteczne. Wspaniała, twórcza atmosfera przeplatająca się z niebywałą wiedzą i umiejętnościami oratorskimi tego wspaniałego mentora sprawiły, że wszyscy uczestnicy seminarium pewnie na zawsze pozostaną fanami Briana Tracy. To było wielkie wydarzenie.

– Dawno, dawno temu… Tak zaczyna się każda część „Gwiezdnych Wojen” – filmu, w którym technika użytkowa wybiegała lata świetlne do przodu, a my mogliśmy ją obejrzeć i tylko pomarzyć o takich cudeńkach – komentuje transmisję Vidnetu Piotr Jabłoński, współpracujący z firmą Lifestyles. – Dzisiaj stało się to, o czym kiedyś marzono, o czym mówiono i pokazywano w filmach sci-fi. Dziś mieliśmy po raz pierwszy okazję uczestniczyć w spotkaniu z Brianem Tracy, zorganizowanym przez Grupę MLM. Po raz pierwszy za naprawdę niewielkie pieniądze, uczestniczyliśmy w niesamowicie interesującym wykładzie człowieka, którego można nazwać legendą. Teraz technika przesyłu obrazu to dla nas „standard”, to dzięki niej osoby z całej Europy, ba! z całego świata, siedząc przy monitorach swoich komputerów mogą uczestniczyć w takich wydarzeniach, jak dzisiejsze. I żadne chmury pyłów wydobywających się cyklicznie z wulkanów, żaden strajk obsługi lotnisk, ani żadne inne zdarzenia nie są w stanie przeszkodzić w uczestnictwie na spotkaniu emitowanym w Vidnecie. Dodatkowym atutem takiego spotkania, szczególnie dla „początkujących” networkerów jest oszczędność czasu i pieniędzy. Zmniejszają się zatem koszty podróży (niezależnie czy jest to podróż z PKP czy własnym środkiem transportu – benzyna drożeje w zaskakującym tempie), zredukowane do minimum zostają również wydatki na pobyt w hotelach. Możemy te środki przeznaczyć na inwestycję przez wielkie „I” czyli w siebie. Dla osób mieszkających daleko od stolicy, taka forma szkolenia stworzona przez Grupę MLM, jest wprost idealnym rozwiązaniem. Zaskakująca jakość dźwięku i obrazu. Fantastyczny odbiór… Gdyby nie salwy śmiechu, wybuchające co jakiś czas ze strony uczestników spotkania goszczących w hotelu Hilton, czułbym się prawie, jak na spotkaniu „face to face” z Brianem Tracy. Z niecierpliwością czekam na kolejne takie przedsięwzięcia, o jakich do niedawna mogliśmy tylko śnić i marzyć. Dziś sen się spełnił…

Mogą Cię również zainteresować