VIII Polish Businesswoman Congress 2017

przez Beata Rayzacher

Nic nie tracisz, a jedynie możesz zyskać! Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, wydawca czasopisma „Businesswoman & life” zaprasza na VIII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, który odbędzie się 1-2 grudnia 2017 r. w godzinach 10.00-17.00, w hotelu SANGATE przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie.

VIII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego wystąpią uznani mówcy, wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej i w jednym miejscu spotka się ponad 1500 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu. Hasłem przewodnim wydarzenia jest „Transformacja – podejście do biznesu”.

VIII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to panele dyskusyjne i eksperckie, dedykowane dla osób przedsiębiorczych, chcących odnieść sukces – zarówno tych prowadzących już firmę i poszukujących dalszych możliwości rozwoju, jak również dla osób poszukujących pomysłu i inspiracji do założenia własnego biznesu. Eksperci i uznani mówcy – autorytety w swoich dziedzinach, wygłoszą prelekcje z obszarów: brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową. Uczestnicy kongresu dowiedzą się m.in.: jak skutecznie budować markę własną i przedsiębiorstwa, jak efektywnie rozwijać swój potencjał, jak sprzedawać, aby zwiększyć zyski firmy i zdobywać lojalnych klientów. Wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej przedstawią swoje case study.

VIII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to największy kongres kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych wydarzeń. W trakcie kongresu swój głos zabiorą uznane osobowości i eksperci z branży rozwoju osobistego: Jacek Santorski, dr Joanna Heidtman, Grażyna Torbicka, Maciej Orłoś, Robert Korzeniowski, Anna Wawrzyniak, Dorota Williams oraz wielu innych wspaniałych mówców i ludzi sukcesu.

Podczas dwóch dni w jednym miejscu spotka się 1500 kobiet prowadzących swoje firmy. Warto zabrać ze sobą wizytówki, bo będzie okazja do nawiązania ciekawych kontaktów. Podczas kongresu oprócz licznych prelekcji odbędą się również targi produktów – również oferowanych przez firmy MLM – i usług dla kobiet biznesu, pokazy mody, networking. Strona kongresu znajduje się pod linkiem:

www.businesswomancongress.pl

Wydarzenie poprowadzi Paulina Koziejowska. Kongres zostanie otwarty koncertem zespołu Appassionato – dla gości zagrają trzy utalentowane skrzypaczki o niebywałym temperamencie scenicznym. Nie odkładaj decyzji na później, zrób sobie „biznesowy” prezent, który jest olbrzymim krokiem do sukcesu i kliknij tutaj: 

www.businesswomancongress.pl

Mogą Cię również zainteresować