VIII Konferencja Wellness za nami

przez Katarzyna Wagner
708 odsłony

Za nami już kolejna – ósma edycja Konferencji Wellness. Patronat nad przedsięwzięciem objęła Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych oraz Stowarzyszenie EM Dziedzictwo Natury. Było jak zawsze – merytorycznie. Bardzo ciekawe wykłady…

ee

W skrócie Agata Gawlikowska mówiła na temat diety bezglutenowej, Karolina Mikulko i Urszula Kaptur na temat wpływu odżywiania na sukcesy w sporcie, Dariusz Żochowski mówił na temat cukrzycy, Stanisław Kolbusz na temat bio-logizacji środowiska, Mariusz Paszko opowiedział jaki wpływ na inteligencję i naukę ma sposób w jaki się odżywiamy, a Łukasz Kolasiński podpowiedział jak prawidłowo powinien się odżywiać sportowiec-amator.

Wszystko dotyczyło diety, sposobu jedzenia i tego co jemy, ponieważ hasłem przewodnim tej edycji konferencji było „Jesteś tym, co jesz”. Kto nie mógł uczestniczyć w tej konferencji będzie mógł część wykładów wysłuchać na kanale YT organizatora.

Było również rozrywkowo – tym razem organizator Platforma Produktów i Usług zadbał o to, aby słuchacze mogli chwilami odpocząć i przygotować się na kolejną dawkę wiedzy. Były występy Thomasa Martina i Danuty Stankiewicz. Był też pokaz kulinarny w wykonaniu Anny Archackiej-Siemińskiej, laureatki programu Hell's Kitchen. A całość poprowadził Ryszard Rembiszewski.

Artyści i prowadzący odebrali z rąk organizatorów i partnera – firmy kurierskiej GONIEC – piękne, świąteczne upominki oraz od restauracji THANDOOR vouchery na kolację dla dwóch osób w podziękowaniu za ich trud i pracę. Kolejną atrakcją było spotkanie z Anną Kalatą, która w przerwie podpisywała swoją książkę „Prawdziwe zmiany”. Była też zbiórka charytatywna organizowana przez partnera konferencji Fundację SYMODO. I dla rozrywki wprowadzenie do nauki żonglerki – każdy mógł spróbować, poćwiczyć, popatrzeć jak to robią inni, bo okazało się, że sporo osób obecnych na konferencji żonglować trzema piłeczkami umie.

Była też część targowa – na tej edycji duża, bo ponad 20 stoisk z różnorodnymi produktami. Jako, że wellness to równowaga, na stoiskach panowała duża różnorodność. Były więc zdrowe warzywa i owoce, jogurty, miody, pierogi, suplementy, kosmetyki, książki, nauka żonglowania i usługi finansowe. Jestem pewna, że każdy odwiedzający konferencję mógł znaleźć coś dla siebie. Warto wspomnieć o Centrum Promocji Zdrowia i Fitnessu, firmie Be happy (suplementy diety) i Ecco (ekologiczne pranie ozonowe bez detergentów). Komu się nie udało zrobić zakupów na miejscu a coś go zainteresowało, może poszukać w internecie albo poczekać do lutowej, dziewiątej edycji Konferencji Wellness, która odbędzie się 27 lutego 2016 roku – więcej na jej temat już niedługo na stronie internetowej www.konferencje.ppiu.pl.

Sponsorem VIII edycji Konferencji Wellness była Platforma-zakupow.pl – internetowy sklep z produktami krzemowymi, kolagenem i produktami na bazie orzechów indyjskich oraz firma IBI.pl, która przygotowała wszystkie materiały drukowane na konferencję – zaproszenia, ulotki, plakaty. Relację z konferencji będzie można obejrzeć niebawem w Telewizji Warszawa. (Foto: Paweł Kazimierczuk oraz Platforma Produktów i Usług)

Patroni, sponsorzy, partnerzy i współpraca medialnaPatroni, sponsorzy, partnerzy i współpraca medialna

Mogą Cię również zainteresować