W Nowym Roku nowy konkurs

przez redakcja „Network Magazyn”
340 odsłony

08.01.2009:W Nowym Roku nowy konkurs Na miły początek 2009 roku mamy nowy konkurs przygotowany wspólnie z wydawnictwem Studio Emka (www.studioemka.com.pl).

Jeffrey Gitomer jest światowym autorytetem w sprawach sprzedaży i lojalności klienta, autorem bestsellerów „Biblia sprzedaży”, „Zasady sprzedaży Pattersona” oraz „Czerwona Książeczka Sprzedawcy”. Jeffrey sprzedał już ponad 500 000 egzemplarzy swoich książek na całym świecie. Prowadzi seminaria, doroczne spotkania sprzedażowe, a także szkolenia w dziedzinie sprzedaży i obsługi klienta. W 1997 roku, otrzymał nagrodę Certified Speaking Professional (CSP) przyznawaną przez prestiżowe stowarzyszenie National Speakers Association. Nagroda CSP została przyznana niespełna 500 indywidualnościom w ciągu ostatnich 25 lat.

alt„Czarna książeczka budowania kontaktów” nauczy jak się wspinać po drabinie sukcesu bez czołgania się po plecach innych (lub deptania ich), jak zdobyć szacunek wpływowego mentora bez błagania go o to, jak budować silniejsze więzi z klientami, szefami, współpracownikami, handlowcami, przyjaciółmi i rodziną, jaką siłę ma  przebywanie w jednym pomieszczeniu z wpływowymi ludźmi.

alt„Czerwona książeczka sprzedawcy” – „Kiedy opanujesz wiedzę, którą chcę ci przekazać, zapewnisz sobie powodzenie w sprzedaży. Różnica pomiędzy sukcesem a przeciętnością tkwi w filozofii. Myśli większości sprzedawców zatrzymują się na końcu miesiąca. Ty jednak musisz zacząć sięgać myślami końca świata.” Czerwona Książeczka Sprzedawcy NIE mówi tylko o tym, jak skutecznie przeprowadzić sprzedaż. To książka o tym, jak ZAWSZE sprzedawać skutecznie.

alt„Złota książeczka nastawienia na TAK” traktuje o pozytywnym nastawieniu. Określane jest jako sposób, w który poświęcasz się temu, jak myślisz. Definicja negatywnego nastawienia jest dokładnie taka sama. Książka ta poświęcona jest Twojemu sposobowi myślenia. Jest Twoim osobistym poradnikiem nastawienia na TAK! we wszystkich aspektach Twojego życia osobistego i zawodowego.

alt„Czerwona książeczka sprzedawcy – odpowiedzi” to bardzo oczekiwane dopełnienie „Czerwonej książeczki sprzedawcy”. Zebrane w niej 99,5 najlepszych odpowiedzi pomaga rozwiązać problemy, jakim sprzedawcy stawiają czoła na co dzień. Odpowiedzi te pozwolą ci przejść od pytania: „Co mam robić dalej?” do: „Gdzie jest bank, w którym mogę ulokować moje pieniądze?”.

 

Aby wygrać jeden z 2 zestawów książek wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie – w tym celu przejdź na stronę: http://www.networkmagazyn.com/article/nm/konkurs.html

Podpowiedzi szukaj na stronie www.studioemka.com.pl. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Powodzenia! Na odpowiedzi czekamy do 20 stycznia br. Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Studio Emka.

(redakcja NETWORK magazynu)

Mogą Cię również zainteresować