Warsztaty Wajszczak & Skop

przez Maciej Maciejewski
738 odsłony

W dniach 7-8 listopad br. byliśmy w Siennie koło Konina (gospodarstwo agroturystyczne „Zacisze”), gdzie odbyło się szkolenie struktury Katarzyny Skop i Piotra Wajszczaka z Akuny..

Pierwszego dnia zaczęło się serią warsztatów, które prowadziła Anna Tomala – trener rozwoju osobistego. Drugi temat „spotkanie z klientem” został przedstawiony w formie „żywej akcji” przez Wajszczaka i Skop. Później odbyła się na bazie tej scenki dyskusja. Padło wiele pytań i wiele odpowiedzi.


Następnie świetny wykład zaprezentował Jacek Dudzic – specjalista od nowoczesnych mediów i budowania wizerunku w internecie. Swoją prelekcją zainteresował wszystkich uczestników spotkania wieloma ciekawymi informacjami oraz osobistym przykładem profesjonalnego działania w sieci. Zademonstrował, jak pracuje nad swoją listą kontaktów, dzięki której jego biznes wzrasta bez konieczności wydatków, jakie ponoszą networkerzy, robiąc to samo w sposób tradycyjny. Dotykając kwestii internetu, naciskał na możliwości, jakie to medium daje ludziom działającym w marketingu sieciowym. Stwierdził m.in., że niebawem w polskich mediach społecznościowych zauważymy wielki boom, i aby nadążyć za tym trendem, już musimy rozpocząć intensywne działania.


Po Jacku wystąpił Maciej Maciejewski – redaktor naczelny „Network Magazynu”, który pokazał konkretne miejsca i narzędzia do pracy w sieci. Przedstawił również w zarysie nowy projekt o nazwie Grupa MLM. Zapytany o wrażenia powiedział: – Z grupą Kasi i Piotra zaprzyjaźniłem się ok. rok temu, kiedy zaprosili mnie pierwszy raz do Winnej Góry. Lubię takie intensywne warsztaty, w których uczestniczy 30-40 osób. Mogę wtedy eksperymentować. W tym konkretnym przypadku, rozpocząłem cykl wykładów na temat „network marketing w nowoczesnych mediach” i później obserwuję, co Ci networkerzy z tego wynieśli i jak radzą sobie w internecie. Po pierwszym szkoleniu swoje blogi założyli Piotr Wajszczak, Anna Tomala, no i… ja. Nawet ja się zmotywowałem do działania. To jest niesamowite i wciąga jak narkotyk. Można zrobić wiele nie wychodząc z domu. Przecież z Wajszczakiem poznałem się dzięki Goldenline. Gdyby nie portale społecznościowe, nie byłoby mnie tutaj – powiedział nam Maciejewski.

Autentyczna „Para w biznesie” marketingu sieciowego, to Izabela Szubert i Radosław Kasprzyk. I właśnie taki tytuł miał ich wykład. W niedzielę, po kozackim śniadaniu, Piotr Wajszczak zaczął od wykładu zatytułowanego „Umowa i co dalej…” Po nim, Łukasz Kruszewski mówił o tym, jak rozmawiać przez telefon, a Kasia Skop o podstawach przedsiębiorczości. Na koniec wystąpił gość specjalny, wiceprezydent w Akunie, członek rady „VIP Club Akuna” i członek „Klubu TOP Liderów MLM” – Jan Brykczyński.

Mogą Cię również zainteresować