Wejdź w branżę beauty! Poznaj Bioptron i zarabiaj!

przez Justyna Orlikowsk

Z nowym rokiem myślisz o nowych możliwościach rozwoju? Interesujesz się sprzedażą w branży beauty? A może dopiero poznajesz ten obszar działania? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi TAK to znaczy, że konferencje Bioptron Beauty System 2020 są wydarzeniem dla Ciebie. O co w tym chodzi? Przeczytaj i zapisz się już dziś.

źródło: Shutterstock.comźródło: Shutterstock.com

Markę Kultową Zepter zna każdy. To jest gwarancja najwyższej jakości, która przetrwa kolejne pokolenia. Ale Zepter to nie tylko naczynia, które pewnie jako pierwsze przyszły Ci na myśl. To również cały segment urządzeń o działaniu urodowym i prozdrowotnym.

Live Better Live Longer

Hasło Zepter świetnie znajduje zastosowanie w sprzedaży. Dziś już nie sprzedajemy samych produktów tylko konkretną wizję i plan tego, co one dadzą naszemu klientowi. Jak wpłyną na poprawę jego jakości życia? Co obiecują i jak te obietnice spełniają? I żeby to zrobić dobrze – sprzedać i zarobić, potrzebujesz zawsze mocnych argumentów. Skąd je wziąć? Tu odpowiedź jest prosta. Trzeba pracować z tymi, którzy mają doświadczenie, mają ze sobą unikalne know-how, certyfikaty medyczne i dowody na to, że urządzenia działają oraz przynoszą efekty.

Sprzedawanie produktów, które mają potwierdzoną jakość i międzynarodową rozpoznawalność oraz szacunek, to jest wręcz wymarzony model sprzedaży.

Tak działa Bioptron Beauty System

Krótko mówiąc, masz przed sobą certyfikowane urządzenie medyczne do fototerapii Bioptron z działaniem potwierdzonym klinicznie! Ono naprawdę nie ma konkurencji pod względem jakości oraz ilości zastosowań. To urządzenie z portfolio Zepter jest jednym z hitów sprzedaży – po prostu nikt nie jest w stanie dyskutować z tą jakością i efektami, jakie przynosi. A zastosowania fototerapii Bioptron są bardzo szerokie: od leczenia trądziku, blizn czy łuszczycy, fotoregeneracji skóry i stymulacji kolagenu i elastyny, po wykorzystanie w rehabilitacji, leczeniu urazów czy bóli miejscowych. To sprzęt zarówno do domowej fototerapii, jak i mający zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, kosmetologicznych czy terapeutycznych. Zasięg działania jest zatem bardzo duży, a… szerokie zastosowania to szerokie możliwości sprzedaży!

Dołącz do współpracy i zarabiaj!

Dziś masz możliwość wejścia w absolutnie unikalny projekt sprzedażowy. Bioptron Beauty System da Ci m.in. pakiet narzędzi do efektywnego sprzedawania, wsparcie merytoryczne wykwalifikowanych managerów i Centrum Edukacji Zepter International, prowizje wielopoziomowe, opcję skorzystania z kontraktów współpracy czy „Projekt Samochód” dla najlepszych. Bezpłatne konferencje dla Liderów sprzedaży odbędą się w styczniu i lutym 2020 roku w pięciu miastach w Polsce: Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Warszawie i Katowicach. Podczas konferencji poznasz wszystkie zastosowania urządzeń Bioptron, dostaniesz solidną porcję wiedzy i konkretnych argumentów sprzedażowych, które pozwolą Ci efektywnie sprzedawać, dobrze zarabiać i rozwijać się z godnym zaufania partnerem.

Nic nie tracisz, a możesz jedynie zyskać nowe możliwości zarabiania i rozwoju zawodowego! Nie odkładaj tej szansy na jutro, działaj teraz. Zapisz się już dziś i sięgnij z nami po więcej! 

Mogą Cię również zainteresować