Wendy Lewis z Jeunesse Global znów nagrodzona

przez Marek Wyrzychowski

Wendy Lewis, założycielka i dyrektor operacyjny network marketingowej firmy Jeunesse Global, została wyróżniona Złotą Nagrodą Championa Roku 2018 w konkursie Women World Awards. Kapituła sędziowska konkursu zauważyła przede wszystkim ogromny wysiłek Lewis na polu działań nie tylko biznesowych, ale również charytatywnych.

Wendy LewisWendy Lewis

Wendy Lewis – założycielka działającego w systemie MLM koncernu została Championem Roku 2018 za zmasowane wysiłki na rzecz zapewnienia jaśniejszej przyszłości dzieciom na całym świecie za pośrednictwem fundacji Jeunesse Kids. Lewis i jej mąż Randy Ray, założyli Jeunesse Kids w 2012 roku, aby kontynuować misję firmy i wywrzeć pozytywny wpływ poprzez liczne projekty filantropijne, które służą dzieciakom na całym świecie. W 2017 roku Jeunesse Kids zebrała 1,58 miliona dolarów na sfinansowanie różnych ciekawych, globalnych inicjatyw.

Lewis została również uhonorowana kilkoma srebrnymi nagrodami dla Kobiecego Przedsiębiorcy Roku oraz Kobiet Decyzyjnych Roku (dla firm zatrudniających od 500 do 2 400 pracowników), a także została już wcześniej Kobietą Roku Lifetime Achievement.

Należy wspomnieć, iż network marketing Jeunesse Global został również uhonorowany Złotą Nagrodą za wzrost roku (1,3 mld USD rocznej sprzedaży na całym świecie), ekspansję na rynkach międzynarodowych i globalną ekspansję linii swoich produktów. W sumie to już trzeci rok z rzędu, jak Lewis i firma Jeunesse są w tym prestiżowym konkursie nagradzani.

– To prawdziwy zaszczyt być uznanym w takim konkursie, który celebruje sukces kobiet biznesu i firm, którym dowodzą – powiedziała Wendy Lewis. – Jestem dumna, że mogę stać wśród kobiet z tak różnorodnych branż, lokalizacji geograficznych, koncernów i promować na świecie system MLM – specyficzny sposób pracy, który pomaga milionom ludzi – dodała.

Prestiżowe nagrody Women World Awards to coroczny program dla przemysłu i równości, honorujący kobiety w biznesie i organizacjach wszystkich typów i rozmiarów w Ameryce Północnej, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Ameryce Łacińskiej. Konkurs obejmuje najlepsze na świecie przywództwo, innowacje, wydajność organizacyjną, nowe produkty i usługi oraz kamienie milowe z każdej ważnej branży na świecie.

Mogą Cię również zainteresować