Weronika Madejska Blogerem Roku 2011

przez Piotr Hoffmann

Weronika Madejska zdobyła dziś nagrodę w organizowanym przez Onet.pl konkursie Blog Roku 2011 w kategorii TEEN. Weronika jest córką Doroty Madejskiej z zainicjowanego przez „Network Magazyn” Klubu TOP Liderów MLM.

Blog Weroniki Madejskiej
Blog Weroniki Madejskiej

To była już VII z kolei edycja prestiżowego konkursu Blog Roku. Przypomnijmy, że w kategorii TEEN startowało dwoje nastolatków pośrednio związanych z biznesem MLM – Michał Zarzycki i właśnie laureatka – Weronika Madejska. Oboje są dziećmi topowych menedżerów, członków Klubu TOP Liderów MLM. Zachęcając do oddawania głosów w konkursie zarówno na Weronikę jak i Michała informowaliśmy o ich starcie w artykułach
„Dygresja o MLM oczami dziecka 1” oraz „Dygresja o MLM oczami dziecka 2”.

Blog Michała Zarzyckiego
Blog Michała Zarzyckiego

Gratulujemy zarówno Weronice jak i Michałowi. Przed obojgiem za ich pracę nad blogami należy się ukłon i ściągnięcie czapek z głów. A reporterka Onet.pl informowała nas o przebiegu gali, gdzie wręczano dziś nagrody, publikując na żywo komentarze w internecie:

„20:59 Przed nami ostatnia z 10 kategorii konkursowych. Przenosimy się do świata nastolatków. Jurorem w tej kategorii jest Julia Wróblewska – młoda gwiazda polskiego kina. O nagrodę walczą Weronika Madejska, Anna Durczak i Michał Zarzycki.”

„21:02 Julia sama wybierała blogi, mama jej nie pomagała. Wybór był trochę trudny, bo wszystkie blogi były fajne, robione z pasją, widać było, że chcieli to robić. Julia droczy się z Maciejem Orłosiem, ma problem z kopertą, ale już czyta werdykt. Blog Natchniona.pl Weroniki Madejskiej otrzymuje nagrodę w kategorii „Teen”. Weronika prowadzi bloga kulinarnego. Weronika ma 15 lat i uważa, że najciekawszym miejscem domu jest kuchnia. Na swoim blogu zamieszcza ciekawe przepisy na pyszne potrawy. Blogując, chce swoją pasją zarazić młodzież, a osobom, takim jak ona, „bezglutenowym”, pokazać, że to, co w pierwszym momencie wydawało się „końcem świata”, może stać się początkiem fascynującej przygody.”

21:03 Laureatka powiedziała: „Nie miałam przygód po drodze. Dotarłam normalnie”. Weronika wzruszyła się, ale przekazała, że warto pokonywać trudności, bo może być jeszcze lepiej.”

Mogą Cię również zainteresować