Wielka, międzynarodowa konferencja biznesu proWIN

przez Maciej Maciejewski
766 odsłony

9 września 2023 roku w My Ticket Jahrhunderthalle (Frankfurt, Niemcy) odbyła się jesienna konferencja network marketingowej spółki proWIN. Jak zwykle głównym punktem wydarzenia było uhonorowanie odnoszących największe sukcesy partnerów handlowych tego biznesu, prezentacja nowych, innowacyjnych produktów oraz akcji motywacyjnych.

źródło: Facebook.com

Najpierw Michael Winter z zarządu i Sascha Winter z rady nadzorczej powitali ponad 2000 partnerów handlowych proWIN z Niemiec, Francji, Holandii, Belgii, Luksemburga, Austrii, Włoch i Szwajcarii, a także licznych pracowników wewnętrznego zespołu spółki. W swoim przemówieniu podkreślili temat dobrego przywództwa i pracy zespołowej. Michael Winter wyznał: „Wyniki każdej osoby są ważne i przyczyniają się do sukcesu ogólnego. Rozwój w biznesie można osiągnąć tylko dzięki ludziom, którzy utożsamiają się z firmą. I mamy to w proWIN!”

Dużo czasu podczas tego wydarzenia poświęcono tematyce szeroko rozumianej ekologii i ochrony środowiska. „Nasze myśli i działania są w dużej mierze zdeterminowane przyjęciem odpowiedzialności korporacyjnej i robieniem tego w sposób zrównoważony. Dlatego kryteria zrównoważonego rozwoju odgrywają ważną rolę we wszystkich procesach korporacyjnych w proWIN. Dzięki atrakcyjnym, wysokiej jakości podziałom produktów, koncepcji uczciwej sprzedaży i doskonałemu back office w tle, oferujemy naszym konsultantom doskonałą podstawę do samozatrudnienia bez ryzyka – mówił Michael Winter.

Mogą Cię również zainteresować