Wielki kongres EuCO

przez Marek Wyrzychowski
580 odsłony

W dniach 4-5 kwietnia 2009 roku zjechali się do Strykowa pod Łodzią najlepsi liderzy Europejskiego Centrum Odszkodowań. Atmosfera kongresu była bardzo gorąca.

Atmosfera podczas całego kongresu EuCO niewątpliwie sprzyjała wymianie spostrzeżeń i doświadczeń nabytych przez przedstawicieli firmy podczas działania w praktyce, którymi dzielili się między sobą nader chętnie. Natomiast dzięki wykładom przygotowanym przez organizatorów przedsięwzięcia, liderzy otrzymali kolejną dawkę wiedzy niezbędnej do profesjonalnej pracy w segmencie odszkodowań i marketingu sieciowego.

Rok ekspansji

Krzysztof Lewandowski – prezes zarządu EuCO, przedstawił imponujące wyniki firmy za poprzednie lata oraz pierwszy kwartał roku 2009. Zostały ogłoszone plany spółki na kolejne lata. Dowiedzieliśmy się, że Firma planuje wejść na giełdę papierów wartościowych, otworzyć następne oddziały zagraniczne w kolejnych krajach Europy Środkowej. Rok 2009 został ogłoszony rokiem ekspansji. Poza tym, prezes zadeklarował, że Firma EuCO w tym roku przeznaczy min. 300 000 zł na cele charytatywne.

Obecnie Europejskie Centrum Odszkodowań jest największą w Polsce oraz Czechach firmą zajmującą się pomocą osobom poszkodowanym w wypadkach samochodowych. Przedstawiciele firmy docierają do klientów, spisują dokumenty i wysyłają do firmy. Tam wyspecjalizowani prawnicy wraz z lekarzami określają kwotę odszkodowania. Firma podkreśla, że odzyskuje dla swych klientów największe pieniądze w jak najkrótszym czasie. Przedstawiciele EuCO sprzedają usługi prawne swoim klientom w sprawdzony sposób, jakim jest MLM. Dlatego z dużym entuzjazmem w trakcie kongresu przyjęto kolejny produkt prawny, zaprezentowany przez mecenas Joannę Smereczańską. Przedstawiciele spółki dostali do ręki nowe narzędzie, aby skutecznie budować swoje struktury.

Ten tekst jest jedynie fragmentem całego artykułu, który znajdziesz w wydaniu drukowanym Network Magazyn nr 19/2008

Mogą Cię również zainteresować