Wigilijne Spotkanie Akuny 2013

przez Maciej Maciejewski

Tego dnia dwa kolejne, nowiutkie Ople trafiły do zasłużonych dystrybutorów z firmy Akuna. Następnie usłyszeliśmy kilka świeżutkich, firmowych newsów. A potem to już niekończące się życzenia i łamanie opłatkiem. No i oczywiście tradycyjnie – karp w galarecie…

ee

13 grudnia br. byliśmy z naszym reporterskim zoomem na corocznym Wigilijnym Spotkaniu Akuna. Tym razem firmową uroczystość zorganizowano w Suchedniowie niedaleko Kielc. Zaczął od powitania przybyłych do hotelu Paradiso gości Marcin Maciąg, country manager w Akuna Polska Sp. z o.o. Następnie, w krótkim przemówieniu opowiedział o najświeższych wynikach, jakimi może się pochwalić ta spółka oraz jej współpracownicy.

ReklamaReklama

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Akuna zaskoczyła branżę MLM nowatorskim programem motywacyjnym o nazwie AUTOMOTYWACJA a od 1 listopada br. w strukturach firmy funkcjonuje całkiem nowy, innowacyjny projekt o nazwie AKUNA START (szczegóły tutaj). Jak w swojej przemowie podkreślił Maciąg, wszystkie te działania spowodowały w Akunie wzrost sprzedaży o ok. 15-20%.

ReklamaReklama

Następnie głos zabrał prezes Tomasz Kwolek, prezentując swoim współpracownikom najnowsze produkty, jakie niebawem znajdą się w ofercie firmy. Mowa o kolejnym już w portfolio preparacie ziołowym – AkuCran oraz paście do zębów AkuHerba Cura. Jak zapewnił prezes, ostatnia z nowości jest wyrobem niezwykle innowacyjnym, który niebawem zrewolucjonizuje rynek. Ponoć pasty do zębów o tak unikatowym składzie i działaniu nie posiada jeszcze w swojej ofercie żaden koncern – ani MLM ani tradycyjny. Po krótkiej przerwie wszyscy zasiedliśmy do pięknie przystrojonych stołów i wzięliśmy udział w bardzo nastrojowej, uroczystej, świątecznej kolacji wigilijnej.  

Mogą Cię również zainteresować