Wkład w branżę DS/MLM czyli firmy Avon i Mary Kay nagrodzone w konkursie Seldia Astra Awards 2023

przez Maciej Maciejewski
605 odsłony

Ceremonia wręczenia nagród Seldia Astra Awards 2023, która odbyła się w Brukseli, była wyrazem uznania dla osiągnięć członków stowarzyszenia, którzy przeprowadzili pozytywne zmiany w branży, wywarli znaczący wpływ na społeczeństwo i środowisko oraz wzmocnili pozycję sprzedawców bezpośrednich w odniesieniu sukcesu.

Wśród zdobywców tegorocznej nagrody Seldia Astra Awards, w kategorii services to members znalazły się spółki Avon za dokonywanie pozytywnych zmian oraz Mary Kay za kształcenie ustawiczne i podnoszenie kwalifikacji. Inne nagrody obejmowały wprowadzenie Jacquesa Cosnefroya, byłego delegata generalnego Federation de la Vente Directe i Philippe’a Jacquelineta, dyrektora generalnego grupy Captain Tortue, do Seldia Hall of Fame.

– Gratulujemy zwycięzcom nagród Seldia Astra 2023 za ich niezwykły wkład w sektor sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Ich wysiłki są przykładem ducha doskonałości i innowacji, który napędza nasz sektor do przodu. Świętując ich osiągnięcia chcemy inspirować innych do stosowania najlepszych praktyk, ciągłego doskonalenia i wywierania pozytywnego wpływu na sprzedaż bezpośrednią i całe społeczeństwo –powiedziała Beatrice Nelson-Beer, prezes Seldia.

Mogą Cię również zainteresować