Women’s Wear Daily czyli firma MONAT na liście 100 najlepszych światowych producentów kosmetyków

przez Maciej Maciejewski
2468 odsłony

Działający w systemie MLM projekt o nazwie MONAT Global znalazł się na liście 100 najlepszych światowych producentów kosmetyków w 2022 roku. Ranking co roku przygotowuje WWD Beauty Inc.

Produkty oferowane przez spółkę MONAT cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród jej dystrybucji, jak i klientów na całym świecie. Doceniają je także specjaliści reprezentujący dziedzinę kosmetologii. To już czwarty rok z rzędu, kiedy firma MONAT znalazła się na słynnej liście Women’s Wear Daily.

– Jesteśmy dumni z faktu, że znaleźliśmy się wśród 100 największych producentów kosmetyków na całym świecie. Dzięki wzrostowi i kurczeniu się rynku nasze innowacyjne produkty wyróżniają się i nadal cieszą się popularnością w biznesie MLM i wśród konsumentów. To najwyższe wyróżnienie w branży kosmetycznej dla naszych niezależnych partnerów rynkowych i pracowników w dziesięciu krajach. Ich pasja do naszych wyrobów i celów jest uznawana na całym świecie – powiedział Ray Urdaneta, globalny założyciel i dyrektor generalny w MONAT.

Women’s Wear Daily jest często określany jako Biblia Mody. To jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych na świecie magazynów modowych. Od wielu lat codzienna, podstawowa pozycja wśród kadry kierowniczej globalnej branży mody i kosmetyków.

Każdego roku pismo publikuje prestiżową listę 100 czołowych firm kosmetycznych świata w oparciu o sprzedaż z poprzedniego roku kalendarzowego. Roczny ranking, uznany za przewodnik dla osób z branży kosmetycznej, jest jednym z najbardziej miarodajnych publikacji w tej dziedzinie na świecie.

Mogą Cię również zainteresować