Współpraca ZINZINO z firmami Achima Hickmanna

przez Maciej Maciejewski
1026 odsłony

Achim Hickmann i jego spółki 24nexx oraz EVORA rozpoczęły współpracę ze skandynawską firmą MLM o nazwie ZINZINO. Znany w branży współzałożyciel networku LR Health & Beauty Systems zaangażował do działań swoje wspólniczki – Melanie Blankmann i Karin & Hans Matousek.

Współpraca z network marketingiem specjalizującym się w suplementach diety opartych na testach ma zaowocować dodatkowymi możliwościami zarobkowymi dla partnerów handlowych podmiotów 24nexx i EVORA. Jak twierdzi Hickmann, partnerstwo z ZINZINO pozwoli firmom poszerzyć swoją ofertę i oferować klientom produkty najwyższej jakości.

Achim Hickmann jest przekonany, że współpraca z ZINZINO zakończy się sukcesem: „ZINZINO oferuje wszystko, czego można sobie życzyć jako partner handlowy, a nawet więcej. Pozyskiwanie nowych klientów i współpracowników nigdy nie było łatwiejsze. W fazie testowej dołączyli do nas ludzie, którzy odrzucali mnie od lat, ale także networkerzy, którzy odnosili duże sukcesy i przez lata nie byli już entuzjastycznie nastawieni do tego biznesu. To będzie historia sukcesu z obrotem w milionach. Z niecierpliwością czekam na kolejnych milionerów bonusowych”.

Melanie Blankmann, wspólniczka Achima Hickmanna, dodaje: „Produkty ZINZINO przekonują wynikami badań naukowych. 95% skuteczność pokazuje, że te suplementy oferują realne korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia klientów. Dystrybutorowi oferowany jest system, który prowadzi go od startu do najwyższych rang. Dla mnie to idealna symbioza, umożliwiająca osiągnięcie trwałego sukcesu finansowego.”

Karin i Hans Matousek, również wspólnicy Achima Hickmanna, podkreślają: „Dzięki współpracy z ZINZINO nasi partnerzy mogą teraz działać w 40 dodatkowych krajach i zaopatrywać klientów w ponad 100 krajach świata. Jesteśmy przekonani, że współpraca z ZINZINO doprowadzi do silnego i trwałego wzrostu naszej firmy.”

Kwartet przedsiębiorców nie może się już doczekać spotkań ze swoimi partnerami w terenie i doświadczania sukcesów z bliska. Zdaniem zainteresowanych stron współpraca Achima Hickmanna i jego zespołu MLM z ZINZINO daje wszystkim obiecujące perspektywy na przyszłość i wzmacnia pozycję firm zaangażowanych w rosnący rynek suplementów diety.

Mogą Cię również zainteresować