Wszystko co najlepsze, dopiero przed nami! Spotkanie firmy MONAT w Warszawie

przez Maciej Maciejewski
2966 odsłony

17 stycznia 2022 roku w Warszawie odbyło się spotkanie niezależnych partnerów biznesowych globalnej, network marketingowej marki MONAT oraz zaproszonych przez nich gości. Jeden z ekskluzywnych hoteli w stolicy zgromadził ponad sto fantastycznych, pełnych energii osób, które związały swoje życie zawodowe z branżą MLM. I marką MONAT.

Gościem specjalnym tego wydarzenia była Tamila Kerimova, dla której było to pierwsze spotkanie biznesowe po objęciu stanowiska senior vice president & MD Europe w firmie MONAT. Ta działająca w systemie MLM spółka rozpoczęła działalność w 2014 roku i od tego momentu nieustannie podbija rynki w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Litwie, Hiszpanii, Nowej Zelandii i Australii.

Dzięki wyróżniającej się na rynku ofercie, rok 2023 rozpoczął się dla tego biznesu w Polsce z bardzo wysoką dynamiką. Znaczący przyrost rekrutacji i sprzedaży to najlepszy dowód na to, jak wiele osób jest zainteresowanych branżą sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, a przede wszystkim produktami premium.

Misją zespołów MONAT jest profesjonalne wsparcie dla każdego nowo dołączającego partnera już od samego początku jego wspólnej podróży z firmą, dlatego tego typu spotkania są niezbędnym elementem prowadzącym do rozwoju i sukcesu. Energia, moc, wsparcie i ogromna motywacja… to tylko namiastka tego, czego można doświadczyć współpracując z kompetentną grupą ludzi ceniących atrybuty network marketingu. Jeszcze kilka miesięcy temu byłam tylko obserwatorem, a dziś śmiało mogę powiedzieć, że stałam się częścią tej społeczności.

Wszyscy uczestnicy spotkania jednogłośnie z ogromną nadzieją i optymizmem patrzą na rozpoczęty 2023 rok. Profesjonalnie przygotowany plan marketingowy w połączeniu z nowoczesnym modelem biznesowym z pewnością zapewnią powodzenie i sukces wszystkim partnerom tej marki. A wszystko co najlepsze, dopiero przed nami!

Mogą Cię również zainteresować