Wykłady o MLM na UP Wrocław

przez Piotr Hoffmann

16 maja 2012 roku z naszym projektem „Biznes MLM jako alternatywny sposób zarabiania na studiach” byliśmy na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Było tak, jak sobie wymarzyliśmy, aby było wszędzie. Pełna aula studentów, rzetelne informacje oraz wiele konstruktywnych pytań z widowni.

ee

Przypomnijmy, że projekt „Biznes MLM jako alternatywny sposób zarabiania na studiach” wystartował 24 lutego 2012 konferencją przeprowadzoną w kieleckiej Wyższej Szkole Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego. Pomysł to cała seria konferencji edukacyjno-naukowych zainicjowana przez Klub TOP Liderów MLM oraz Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach.

Druga z cyklu konferencji miała miejsce 16 maja br. we wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym (Centrum Naukowo-Dydaktyczne). Najpierw wszystkich gości przywitał dr Roman Andrzej Śniady z UP. Pierwszym wykładem był „MLM. Biznes XXI wieku” – to informacyjno-edukacyjno-motywacyjne wystąpienie Macieja Maciejewskiego, redaktora naczelnego „Network Magazynu”. „Bogaci i biedni – różni mentalnie” – na ten temat wykładał Łukasza Kołodziej, menedżer, niezależny przedstawiciela firmy MLM. Po przerwie wystąpił natomiast Aleksander Rutkowski w temacie „Etat czy biznes? – skończyłem szkołę”, a po nim rzetelnym informowaniem o pracy w marketingu zajęli się jego rodzice, mistrzowie network marketingu – Anna i Grzegorz Rutkowscy. Ich wykład zatytułowany był „MLM. Zdrowy Biznes”.

Pomysłodawcą i organizatorem całego zamieszania jest Michał Barański – przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studentów WSEiP. Przypomnijmy, że do podpisania umowy o stałej współpracy z „Network Magazynem” i Klubem TOP Liderów MLM doszło 4 października 2011 roku w Kielcach. – Bardzo dla mnie ważną kwestią w tym projekcie jest sprawa związana nie tylko z przekazaniem młodym ludziom rzetelnych informacji o możliwościach, jakie daje biznes MLM i edukowanie, ale również przekazanie tych wiadomości dalej na zewnątrz, do społeczeństwa. Dlatego mocno skupiam się na pozyskaniu patronów medialnych, takich jak prasa, radio i telewizja.

Organizatorami przedsięwzięcia byli: „Network Magazyn”, Klub TOP Liderów MLM, Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach, Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe Rolnictwa Ekologicznego „SIEWCA”, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Patronat honorowy: dr Tadeusz Dziekan – rektor Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach, Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Patronat medialny: lokalny portal studencki www.studiuje.eu, ogólnopolskie forum www.lex.edu.pl, które zrzesza wszystkie uczelnie posiadające kierunek prawo (ok. 31 000 użytkowników) oraz portal www.students.pl.

PS. Za pomoc przy organizacji konferencji wrocławskiej bardzo dziękujemy niezmordowanemu orędownikowi porządku wszelakiego czyli dr Romanowi Andrzejowi Śniademu z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz niesamowitej Bogumile Cichockiej.

Mogą Cię również zainteresować