Wykorzystaj szansę, jaką daje Forever!

przez Piotr Hoffmann

Szkolenia organizowane przez grupę Jana i Bogumiły Sroków z Forever Living Products zawsze gwarantują dużą dawkę konkretnej wiedzy i niezapomnianych emocji. I w taką kanwę wpisały się warsztaty marketingowe, na których byliśmy w Centrum Biznesowym & SPA Nowa Bochnia.

ee

Bogumiła i Jan Srokowie to wspaniałe małżeństwo, które w historii polskiego sektora sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego odniosło największe sukcesy. Mało tego, za sprawą niebanalnych wyników notowanych w swoim biznesie MLM od wielu lat – jako niezależni przedsiębiorcy, są poważani i szanowani daleko poza granicami RP. W Forever należą do grupy Global Leadership Team, czyli najaktywniejszej ekipy 20 osób (lub par małżeńskich) z całego świata. Jest to grupa wyłoniona spośród ponad 11 milionów osób na całym świecie, a państwo Srokowie plasują się w niej obecnie na 17 miejscu. Do pracy w biznesie MLM zaangażowali już całą swoją rodzinę. Nie dziwi więc fakt, że w ramach edukacji na terenie Bochni cały czas odbywa się wiele ważnych wydarzeń. To w tym mieście działa Aloesowe Centrum – biuro szkoleniowe i obsługi dystrybutorów firmy Forever. To do Bochni regularnie zapraszani są liderzy i menadżerowie firmy z całej Polski, aby prowadzić i uczestniczyć w ciekawych warsztatach.

Spotkanie rozpoczęła Bogumiła Sroka. Jak zawsze jej wykład był konkretny, merytoryczny, bez owijania w bawełnę. Samo gęste. Ludzie na tym poziomie, z tak spektakularnymi wynikami nie mówią o rzeczach banalnych, mało ważnych. Ludzie sukcesu zawsze skupiają się na clue tematu bo liczą się fakty, nie spekulacje. Dlatego od diamentowego menadżera dowiedzieliśmy się co zrobić z ofertą jaką ludziom daje firma Forever. Jak inteligentnie wykorzystać wszystkie atrybuty i szansę, którą w prezencie dostajemy od systemu MLM. 

Dr Elżbieta Olejnik jest doktorem chemii, a przede wszystkim wybitnym znawcą aloesu i jego wpływu na organizm człowieka. Autorka trzech bestsellerowych książek na ten temat: „Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie”, „Aloes na co dzień” oraz „Aloes XXI wieku”. Podczas warsztatu pani doktor omówiła dokładnie najważniejsze aspekty działania aloesu, zaprezentowała również kilka ciekawych, najnowszych badań naukowych dotyczących właściwości tej wspomagającej zdrowie rośliny.

Żaneta Ściwiarska to jeden z najlepszych w kraju trenerów personalnych, nazwana niedawno przez redaktora Macieja Maciejewskiego architektem ciała i umysłu. Trenerka Najlepsza dla Zdrowia 2019. W sierpniu br. naczelny Network Magazynu odbył ciekawą wyprawę rowerową z Sosnowca nad morze, liczącą w sumie ponad 800 km (MLM TOUR IN POLAND #1). I co ciekawe, dystans ten zaliczył w pięć dni pomimo tego, że jeszcze półtora roku temu jego stan zdrowia nie pozwalał mu nawet na krótkie spacery. Trenerka i jej podopieczny zrelacjonowali więc przebieg wycieczki i opowiedzieli jak za pomocą inteligentnego stosowania m.in. niektórych produktów Forever odzyskać formę i cieszyć się zdrowym stylem życia. 

Bardzo ciekawy był również wykład Marcina Kasprzaka. To młody, charyzmatyczny fryzjer, który w swojej pracy na co dzień wykorzystuje produkty znajdujące się w ofercie Forever. To był zestaw bardzo cennych wskazówek nie tylko dla kobiet. Równie ciekawe były wystąpienia kilku dynamicznie działających pań – Małgorzaty Nykiel, Moniki Banaś, Anity Ciszewskiej i Małgorzaty Mróz.

Na koniec ciekawostka i niespodzianka czyli gwiazda. A była nią Kamila Saganowska, która swój wykład okrasiła tytułem „Od trenera do lidera”. Żona piłkarza Legii Warszawa – Marka Saganowskiego, 4 lata temu przeszła spektakularną metamorfozę. W ciągu zaledwie 10 miesięcy schudła prawie 20 kilogramów i stała się inspiracją dla wielu kobiet walczących z nadwagą. Dziś buduje swój biznes w oparciu o współpracę z firmą Forever Living Products, a przede wszystkim – jak stwierdziła – bardzo cieszy się z faktu, że pokazano jej i dano możliwość korzystania z produktów, za których pomocą może każdego dnia dbać o zdrowie swojej rodziny. Po szkoleniu, tradycyjnie, uczestnicy zebrali się w Kurnej Chacie, aby przy smacznej kolacji, w wyśmienitym towarzystwie, wymienić się spostrzeżeniami, a przede wszystkim zdobytym w branży doświadczeniem. (Foto: Klaudia Linja-aho)

Mogą Cię również zainteresować