Wzbogacić się – duchowo i materialnie

przez Agnieszka Korniłow
529 odsłony

Miliony ludzi na całym świecie po przeczytaniu książki „Myśl i bogać się” zachwyciło się jej lekturą i postanowiło się z nią już nie rozstawać. Teraz dla sprawniejszego obcowania z ponadczasowymi myślami geniusza otrzymują Państwo do rąk wspaniałe uzupełnienie tego wielkiego bestsellera.


Ukazała się na rynku książka ćwiczeń, swego rodzaju suplement do dzieła Napoleona Hilla. „Myśl i bogać się” – książka tłumaczona na szereg języków, wydawana w milionowych nakładach w wielu krajach świata, stała się niekwestionowanym, klasycznym dziełem literatury motywującej ludzkie działania. Napisana z inspiracji Andrew Carnegiego, przez swych niezliczonych czytelników uznawana jest za swoistą „kartę powołania”, która – na przekór trudnościom, ocenianym przez inne systemy motywacyjne, jako niepokonalne – skierowała ich na drogę wiodącą do sławy i bogactwa.

Dla przypomnienia – „Myśl i bogać się” złożona jest z 13 etapów nazywanych przez autora krokami. „Książka ćwiczeń” idzie podobnym tropem i zawiera: ponad pięćdziesiąt ćwiczeń obejmujących wszystkie trzynaście etapów (kroków); krótkie, cenne, trafne cytaty wyjęte z „Myśl i bogać się”; myśli wielkich ludzi, osobowości światowego formatu; kopalnię pomysłów, porad, podpowiedzi; miejsca na notowanie własnych przemyśleń, planów, osiągnięć.

„Książka ćwiczeń” jest doskonałym przewodnikiem dla wszystkich tych, którzy chcą przekuć swe marzenia w rzeczywistość.

Napoleon Hill urodził się w Wirginii w 1883 roku, a zmarł w roku 1970. Jego życie wypełniła długa i owocna kariera w charakterze doradcy, wykładowcy i autora książek (był m.in. doradcą prezydenta Franklina D. Roosevelta). „Myśl i bogać się” to bestseller wszechczasów na polu literatury motywacyjnej, wyznaczający nowe standardy myślenia. Na całym świecie sprzedano ponad 15 milionów egzemplarzy tej książki. Suplement do dzieła Napoleona Hilla „Myśl i bogać się” można kupić w tym miejscu: www.studioemka.com.pl.

Mogą Cię również zainteresować