XI Spotkanie Klubu TOP Liderów MLM

przez Maciej Maciejewski

We wtorek w warszawskiej hali Torwar odbyło się XI Spotkanie Klubu TOP Liderów MLM. Nagraliśmy mnóstwo materiału do nowego spotu reklamowego i uczciliśmy obchodzone tego dnia przez Piotra Zarzyckiego 50-te urodziny.

ee

To spotkanie było totalnie inne od wszystkich pozostałych, zazwyczaj spokojnych i dyplomatycznych. Mieliśmy dużo pracy fizycznej, więc podstawowe słowa, z jakimi będzie mi się ono kojarzyło i z którymi je zapamiętam, to chaos, rozgardiasz i bieganina. Przede wszystkim wspólne siły skupiliśmy na nagraniu nowego filmu, co przy liczbie ok. 30 występujących w nim aktorów pierwszoplanowych, nie było przedsięwzięciem łatwym. W jednej z sal konferencyjnych zbudowaliśmy plan zdjęciowy, szybko każdy ustalił sobie kwestie do zagrania przed kamerami, a później to już tylko… nic nie pamiętam. Ogień, petarda i masakra w jednym. Jestem bardzo ciekawy co nam z tego wyjdzie.

Głównym zadaniem tego spotu będzie promocja październikowego mega wydarzenia o nazwie Europejskie Forum Biznesu MLM i Targi Pracy Alternatywnej, ale scenariusz postarałem się skomponować tak, aby w efekcie materiał promował również ogólne, szerokie atrybuty i idee, które biznes MLM ma do zaproponowania społeczeństwu. Czy się udało? To okaże się już niebawem, po montażu. Po kliku godzinach intensywnej pracy zrobiliśmy sobie chwilę relaksu. Do sali wkroczyła piękna hostessa z tortem, a świeczki ułożone w spójną i okrągłą konstrukcję „50” zdmuchnął nie ko inny, jak sam Piotr Zarzycki. Zatem jeszcze raz Drogi Solenizancie, od nas wszystkich – 194 lat w zdrowiu, pomyślności i oczywiście jeszcze większych sukcesów w biznesie MLM!

reklamareklama

W XI Spotkaniu Klubu TOP Liderów MLM oraz w nagraniach spotu udział wzięli członkowie klubu, organizatorzy październikowego Forum i Targów Biznesu MLM oraz goście specjalni w składzie: Aneta Rydz, Katarzyna Kuglin, Mirosław Witkowski, Iwona Majewska-Opiełka, Paweł i Natalia Samarec, Paweł Borecki, Piotr i Renata Zarzyccy, Marcin Radoń, Piotr Łopacki, Szymon Turno, Dorota Augustyniak-Madejska, Piotr Pacyga, Bartosz Królikowski, Jarosław Łuczak, Jacek Bartkowiak, Urszula Zyskowska, Wiesława Spyra, Łukasz Kołodziej, Katarzyna Woźniak, Damian Domaradzki, Wojciech Tokarz, Paweł Bednarek i Dariusz Holeniewski.

Wszystkim bardzo dziękuję za cierpliwość, świetne pomysły i twórcze zaangażowanie w projekt. Wielkie dzięki dla Piotra Pacygi – on wie za co! Gigantyczny szacun dla camera menów, panów dźwiękowców, reżyserów i scenarzystów w jednym – Jacka Kaczmarskiego i Piotra Dorynia. Wasz profesjonalizm był odczuwalny w każdej sekundzie pracy. Szacuneczek.       

Mogą Cię również zainteresować