XII Konferencja firmy Sativa Life w Poznaniu

przez Maciej Maciejewski
1461 odsłony

„Już za chwilkę! Już za momencik spotkamy się na konferencji. To będzie kolejna dawka pozytywnej energii i motywacji z wyjątkowymi ludźmi. Ludźmi, którzy zmieniają nasz świat na lepszy i na pewno zdrowszy. Dlatego nasze motto brzmi: „POMAGAMY ŻYĆ PIĘKNIE”.

źródło: Facebook.com

Komentarze w takim tonie publikowali współpracownicy polskiej, działającej w systemie MLM firmy Sativa Life tydzień temu, kiedy podekscytowanie zbliżającym się wydarzeniem sięgało w ich network marketingowych strukturach zenitu. Ale to już za nami. Czy rzeczywiście spotkanie w poznańskim hotelu Grand Royal spełniło ich oczekiwania?

„Było merytorycznie, energetycznie i fantastycznie. W sobotę zespołowo wzięliśmy udział w XII Konferencji Sativa Life. To był czas wspólnego świętowania, budowania relacji, zdobywania wiedzy i szerzenia naszej misji. Bo pomagamy żyć pięknie” – skomentowała minione wydarzenie w social mediach Beata Nowotnik.

„Gdyby ktoś mi to kiedyś powiedział… Gdyby ktoś lata wstecz powiedział mi, że będę się tym zajmowała! Że będę prowadziła tak ogromny zespół!  Że będę osiągała sukcesy i pomagała innym zmieniać życie na lepsze – po prostu parsknęłabym śmiechem. Dziś wiem, że to, co kiedyś było dla mnie niemożliwe, dziś jest w zasięgu ręki. A wszystko dzięki ludziom, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i dołączyli do zespołu, który prowadzę od prawie 3 lat. Ludziom, którzy wiedzą, że w życiu ważne są relacje. Którzy wiedzą, że mogą w życiu osiągnąć dużo. To ludzie, którymi uwielbiam się otaczać i prowadzić ich przez przetartą ścieżkę sukcesu. Uwierz, że możesz wyjść z najgorszej dziury, z najgorszego bagna. I to silniejszy, bardziej odporny. Możesz. Nawet jeśli jeszcze w to nie wierzysz! Cudownie było się z nimi po raz kolejny zobaczyć” – napisała Marta Pers.

Podczas GROW CONFERENCE 16 września br. wystąpili m.in.: Tomasz Lissowski, Marzenna Szaniawska, Anita Wicher, Beata Raczycka, Tomasz Różański-Poraj, Joanna Roszyk, Piotr Sułkowski, Marta Pers i Maja Płóciennik.

źródło: Facebook.com

„Po sobotniej konferencji, nawet jeśli wcześniej wątpiłam teraz wiem, że podjęłam najlepszą decyzję w życiu. Wierzę, że moc konopi jest nieograniczona, że mogą pomóc każdemu – zdrowotnie czy finansowo. Poznałam wiele osób podobnych do mnie, poznałam wiele historii zwykłych i niezwykłych ludzi, którym pomogły konopie. Sama doświadczyłam i doświadczam każdego dnia ich MOCY. Wierzę w ich moc uzdrawiania, przezwyciężania chorób, poprawy jakości życia. Chcę to dalej nieść w świat, niech jak najwięcej ludzi o tym się dowie” – wyznała Joanna Binkowska.

Mogą Cię również zainteresować