Z Enerjii otrzymasz więcej….

przez Artykuł promocyjny
1008 odsłony

16.04.2009:Z Enerjii otrzymasz więcej….
Enerjii to posiadający globalny potencjał, rewolucyjny model biznesowy, który został stworzony specjalnie po to, aby umożliwić przedsiębiorcom osiągnięcie sukcesu.

Enerjii to posiadający globalny potencjał, rewolucyjny model biznesowy, który został stworzony specjalnie po to, aby umożliwić przedsiębiorcom osiągnięcie sukcesu. Niskie koszty wejścia na rynek, brak ryzyka, brak konieczności magazynowania towaru oraz prosty model duplikacji pozwalają natychmiast zarobić pieniądze online, poprzez sprzedaż w tradycyjnych placówkach handlowych bądź też poprzez bezpośredni kontakt z Klientem. Enerjii model ten nazwała Dystrybucją Wielokanałową. Firma ponadto zapewnia darmowe szkolenie i wsparcie oraz najbardziej dochodowy plan kompensacyjny typu „nagroda za wysiłek”, jaki jest dostępny na rynku. Swoim współpracownikom pokazuje także, w jaki sposób osiągać wyznaczone cele i marzenia oraz jak zmieniać życie swoje oraz innych. Przedsiębiorcy związani z Enerjii mogą stać się częścią ekskluzywnego, wartego bilion dolarów biznesu network marketingowego.

Historia

Firma Enerjii Internatinal została założona we wrześniu 2008 roku przez Chris’a Bolsover’a, weterana sprzedaży bezpośredniej, posiadającego tytuł Senior Executive w firmie Amway oraz Herbalife. Do nowego biznesu Chris Bolsover pozyskał czołowych specjalistów sprzedaży bezpośredniej, którzy stali się jednocześnie inwestorami oraz trzonem firmy. Ich pochodzenie, które można określić na podstawie zasady „kto jest kim” w branży sprzedaży bezpośredniej, łączy się z takimi nazwami jak NuSkin, Neways, Oriflame, jednak tutaj lista dopiero się otwiera… 
Mogąc pochwalić się wysoką jakością produktów oraz doświadczeniem w sprzedaży, a także rozumiejąc mocne oraz słabe strony danego biznesu, firmie Enerjii udało się zbudować biznes sprzedaży bezpośredniej, który spełnia swoje obietnice. Jak podkreśla Chris Bolsover – zrozumienie marketingu sieciowego nie wystarcza, aby stać się ekspertem w dziedzinie sprzedaży opartej o internet oraz by otworzyć swój umysł na sprzedaż poprzez selektywne kanały sprzedaży detalicznej. Enerjii jest pierwszą firmą, która stworzyła unikalny koncept Dystrybucji Wielokanałowej. Choć Enerjii jest firmą młodą to już znajduje się na najlepszej drodze, aby stać się pierwszym tego typu biznesem, który otwiera się w tym samym czasie na trzech kontynentach – w Europie, Ameryce Północnej i Australazji (Australii, Nowej Zelandii oraz wysp Pacyfiku).

Zapytany o wizję Enerjii Chris Bolsover odpowiada: – Stworzyliśmy firmę przedsiębiorców. Każda osoba w naszej firmie jest przedsiębiorcą. Wiemy, że dzięki internetowi, przedsiębiorstwu nie potrzebny jest liczny personel, rozbudowane działy, ogromne biura oraz kierownictwo, które lata samolotami korzystając z biletów pierwszej klasy. Aby móc oferować produkty wysokiej jakości o korzystnych cenach detalicznych, wypłacać prawdopodobnie najbardziej lukratywne bonusy kompensacyjne, prowizje oraz nadal przynosić zyski swoim akcjonariuszom, rozwinęliśmy zupełnie inny model korporacji. Wiemy, że jest to model będący punktem zwrotnym przyszłości!  

Produkty

Enerjii promuje szereg produktów, między innymi biżuterię, która wzbogaca organizm naturalną energią dostarczaną przez Daleką podczerwień, Negatywne jony, Magnesy, German czy Miedź.

Enerjii oferuje produkty, które określa mianem Produktów Funkcji i Formy. Współgrając z naturalnymi energiami płynącym z ziemi polepszają one samopoczucie oraz poprawiają wygląd. Bransoletki trzech technologii Enerjii zostały zaprojektowane w kilku modnych kolorach, a ich niezwykły wygląd jest lekko futurystyczny. Kolejny produkt to unikalne spreje odżywcze Enerjii, które przyswajane są do 9 razy lepiej niż tabletki czy pigułki. Natomiast krem do skóry Bioenerjii to wschodnia formuła, która wytworzona została na bazie Germanu – organicznego elementu, który w dużych ilościach znaleźć można między innymi w wodach Lourdes we Francji.

Jak twierdzi Chris Bolsover, firma musi posiadać unikalne, innowacyjne oraz ekskluzywne produkty, które charakteryzują się nie tylko doskonałą jakością, ale i odpowiednią ceną detaliczną. Strategia produktu Enerjii to kontynuacja rozpowszechniania światowej klasy wyrobów oraz uczynienie Enerjii  globalną, znaną na całym świecie marką. 

Na pytanie „dlaczego Polska?” założyciel Enerjii odpowiada: – Wiemy, że Polska to doskonały i przedsiębiorczy kraj oraz brama do ekspansji w Europie Wschodniej. Ci, którzy do nas dołączą teraz jako Niezależni Dystrybutorzy znajdą się  na doskonałej pozycji ze znakomitym potencjałem dochodowym.

SPOTKANIE

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Przedsiębiorców.

Spotkania z Chris’em Bolsover’em odbywać się będą 20 i 21 kwietnia w Warszawie przy ul. Królewskiej 11 w hotelu Sofitel Victoria. Aby umówić się na spotkanie uprzejmie prosimy o kontakt na adres email: [email protected]
Serdecznie prosimy również o podanie w mailu swoich danych kontaktowych. Ze wszystkimi zainteresowanymi osobami skontaktujemy się mailowo bądź telefonicznie oraz ustalimy dogodny dzień oraz godzinę spotkania.

www.Enerjii.com

[email protected]

 (Artykuł promocyjny)

Mogą Cię również zainteresować