Z okazji 140 urodzin firma Vorwerk wypuszcza limitowaną, jubileuszową edycję urządzenia Thermomix

przez Maciej Maciejewski
807 odsłony

Aby uczcić swoje 140-lecie firma Vorwerk przygotowała wersję specjalną swojego słynnego urządzenia – limitowaną, jubileuszową edycję urządzenia Thermomix TM6. Sprzęt jest dostępny wyłącznie w ograniczonym czasie.

Oryginalna faktura obudowy urządzenia, nawiązująca do szlifu kamieni szlachetnych i współgrający z nią nowy, szampański odcień metalicznych detali (jak logo, pokrętło, uchwyt, elementy wentylacyjne) sprawiają, że urządzenie z limitowanej wersji powinno zachwycić nie tylko wiernych klientów, ale również miłośników designu oraz osoby szukające nietypowych rozwiązań we wnętrzach.

Jak udało się uzyskać tę fakturę obudowy tłumaczy Jan Delfs, head of global design w Vorwerk: – Zastanawialiśmy się jak uczcić ten niezwykły jubileusz. Diament był pierwszą rzeczą, która przyszła nam do głowy. Jak uzyskać szlif kamieni szlachetnych? Wymaga to zastosowania najnowocześniejszej technologii laserowej. Jej użycie zajmuje ponad 200 godzin – najpierw laser wypala pierwszą warstwę trójkątów na powierzchni, w kolejnym kroku wypala coraz mniejsze i mniejsze trójkąty, a w ostatnim etapie powierzchnia zostaje wypolerowana na jedwabisty połysk. Zyskuje przez to głębię i pięknie załamuje światło.

Dzięki zastosowanej technologii obudowa z jubileuszowej limitowanej edycji urządzenia Thermomix ma wyjątkową wytrzymałość. Jest też odporna na odciski palców i zarysowania. Jubileuszowy TM6 też pomaga przygotować pyszne dania bez wysiłku łącząc się z platformą Cookidoo, gdzie dostępnych jest ponad 5500 przepisów w języku polskim.

Mogą Cię również zainteresować